Новини та акції

Призначення і конструкція бетононасосів

Призначення і конструкція бетононасосів

Застосування в будівництві спеціальних транспортних засобів досить поширене. Це зводить до мінімуму використання ручної праці, забезпечує ретельне дотримання технології виробництва. Монолітне будівництво великих масивів часто вимагає подачі бетону на різну висоту або відстань, з чим без проблем впорається великий бетононасос.

Конструкція бетононасоса складається з насоса, бетоновода, спеціальних отворів для занурення бетону, приводу, елементів для закачування. Деякі моделі мають стрілу для рівномірного розподілу суміші в місці укладання. Принцип дії бетононасоса полягає в прийомі суміші в бункер, де він накопичується, після чого подається в пристрій і по бетоноводу транспортується до місця призначення. Існує безліч їх різновидів, від чого залежить продуктивність, область застосування.

Види будівельного обладнання

Існує кілька видів обладнання для прийому свіжоприготованого бетону:

  • стаціонарні-доставляються до місця призначення спецтранспортом, використовуються при будівництві великих масивів;
  • автобетононасоси-кріпляться на шасі вантажних автомобілів;
  • прицепные — устанавливаются на шасси автоприцепов.

Два останніх типи використовуються, коли необхідно оперативне переміщення для подачі бетонної суміші. Дані пристрої бувають поршневими (засмоктування за допомогою поршнів), роторними (подача бетону роликами).

Перед придбанням необхідно враховувати обсяг виконуваних робіт, вид об’єкта. Великі приміщення можна облаштовувати, використовуючи довгий лінійний бетононасос або шляхом нарощування стріли магістраллю. Найбільшої продуктивності, відстані і довжини подачі можна домогтися, використовуючи стаціонарний пристрій.

Найбільший, довгий або, навпаки, компактний бюджетний варіант ви можете придбати в компанії Вірамакс, де представлені Бетононасоси різних моделей за ідеальним співвідношенням «ціна-якість».

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад