Новини та акції

РОБОТА БАШТОВОГО КРАНА

 

Баштові крани є одним з ключових видів вантажопідйомного обладнання на будь-якому будівельному або промисловому об’єкті. Служать для підйому вантажів на висоту. За своєю модифікацією бувають Швидкомонтовані, самораскладывающиеся свободностоящие і на рейковому ходу.

Саморозкладні машини невеликої вантажопідйомності 0,5 – 6 тонн. використовуються, як правило, в котеджному і промисловому будівництві. Завдяки тому, що можуть транспортуватися на лафеті або в причепі, ці крани можна зустріти навіть у важкодоступних місцях гірської місцевості.

Швидкомонтовані крани також використовуються в промисловості і малоповерховому будівництві. Можуть бути підготовлені до роботи вже через 2-3 години від моменту прибуття на об’єкт. Тому, завдяки своїй маневреності і швидкому розгортанню, активно беруть участь будівельних проектах тривалістю до 6 місяців.

На рейковому ходу і вільностоячі крани, як правило, використовуються в професійному висотному будівництві і промисловості, оскільки дозволяють нарощувати секції щогл під гаком більше 100м. ці крани і вирішують більшість виробничих завдань з підйому, і переміщення вантажів на об’єкті.

На будівництві кран починає працювати відразу ж після підготовки котловану. Від працездатності цього механізму залежить швидкість, терміни і прибуток будівництва, адже багато будівельні бригади безпосередньо залежать від подачі матеріалів краном до своєї ділянки роботи.

При підборі крана враховуються: максимальна вантажопідйомність, необхідні висота під гаком і довжина стріли, важливим є показник вантажопідйомності на кінці стріли. Також, в залежності від проекту, визначаються з типом крана: свободностоящий, на рейковому ходу, або інші типи.

Крім переміщення вантажів, кран баштовий здійснює роботи з подачі бетонної суміші на ділянки виробництва монолітних робіт. І нехай його робота в цій якості не настільки ефективна як робота бетононасоса в тандемі з бетонороздавальної стрілою, все ж маса будівництв в країні приймає бетон – в опалубки саме за допомогою крана і бункера для бетону.

За допомогою крана, можна, також, здійснювати монтажні роботи масивних конструкцій, обслуговувати важкодоступні місця споруджуваного об’єкта. Існують навіть спеціальні моделі вантажопідіймальних пристроїв з підйомною стрілою – так звані махові баштові крани.

Завдяки тому, що Стріла у таких моделей може змінювати кут підйому у вертикальній площині, підйом і переміщення маховими кранами вантажів може бути здійснено на дуже обмеженому плямі забудови. Застосування цих машин дуже ефективно для щільно забудованих міських кварталів мегаполісів.

У будівельному ринку активно розвинена не тільки поставка нових або вживаних, але і оренда кранів баштових. Оскільки це досить дороге обладнання, для багатьох строітельн6их компаній оренда механізмів є відмінним способом заощадити кошти, не залучаючись до дорогі інвестиції в покупку крана і його зміст.

Придбати або взяти в оренду нові або відновлені баштові крани різних моделей і характеристик, ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія поставляє, монтує, експлуатує і обслуговує вантажопідйомні механізми.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання підбору крана з необхідними технічними характеристиками його поставки, монтажу та обслуговування!
Ви отримаєте сучасне надійне обладнання та комплексну технічну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад