Будівельне обладнання у м. Київ

Оренда та продаж будівельного обладнання у Києві

Оренда будівельного обладнання зацікавить будівельні та підрядні організації, які орієнтовані на високу швидкість та якість виконаних робіт, наприклад, оренда будівельних підйомників, люльок, баштових кранів. Альтернативний варіант – придбання будівельного обладнання вітчизняного та європейського виробництва за умови, що необхідність його застосування виникає на постійній основі. У нас ви можете купити будівельні бетононасоси, щоглові підйомники, платформи та іншу будівельну техніку, яка вирішить ваше завдання.

Оренда та продаж будівельних люльок, підйомників, баштових кранів у Києві

Компанія Viramax пропонує продаж та оренду широкого модельного ряду будівельного обладнання та техніки. При зверненні до фахівців компанії можна купити будівельні люльки у Києві за адекватною вартістю.

Також у продажу пропонуються:

  • миючі люльки / фасадні системи bmu;
  • будівельні бетонороздавальні стріли;
  • автоматичні паркувальні системи.

Завдяки значному терміну роботи понад 15 років при зверненні до спеціалістів компанії Viramax можна замовити оренду будівельних кранів у Києві. Також пропонується оренда будівельних люльок у Києві та іншого обладнання.

Переваги співпраці з Viramax

Серед плюсів звернення до майстрів компанії можна назвати:

  • повний пакет технічної документації, включаючи дозвіл на експлуатацію (оренда люльок у Києві виключає проблеми з контролюючими організаціями);
  • точне дотримання обумовлених термінів (купівля будівельних щоглових платформ у Києві виключає тимчасові втрати);
  • програма лояльності (орендуючи будівельні баштові крани, постійні клієнти можуть розраховувати на серйозні знижки та бонуси).

Додатково варто відзначити, що оренда будівельного підйомнику  в Києві передбачає оперативне усунення його неполадок під час експлуатації. Компанія Viramax гарантує оперативний виїзд у разі несправностей, що виключає прості техніки.

Умови оренди будівельних конструкцій у Києві

При бажанні купити будівельний підйомник пересувний або взяти в оренду в Києві потрібно зв’язатися зі співробітниками компанії «Вірамакс». Доступне звернення за допомогою месенджерів, телефоном або через соціальні мережі. Підписанню предметного договору передує узгодження деталей з купівлі (оренди) будівельних підйомників щогли або іншого обладнання.

Після оплати можна замовити оперативну доставку техніки за вказаною адресою. Альтернативний варіант – забрати обладнання самостійно. Додаткову інформацію про умови та вартість звертайтесь за телефоном.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: