Новини та акції

Сфера використання автобетононасосів

Бетононасос буде потрібно для транспортування і подальшому застосуванні на будівельному майданчику споруджуваного об’єкта бетону, що робить його необхідним обладнанням. Перед тим як купити або взяти в оренду автобетононасос, необхідно детально вивчити його технічні характеристики та інші параметри бетононасоса, тоді ви будете впевнені в тому, що обраний він зможе впоратися з поставленими перед ним завданнями. Всі різновиди даного типу будівельного обладнання представлені на сайті компанії Вірамакс.

На що звертати увагу при виборі обладнання даного типу?

Серед найбільш важливих параметрів автобетононасосів можна виділити:

  • спосіб подачі бетонного розчину;
  • продуктивність;
  • довжина вильоту стріли.

Бетононасоси роблять з двома типами насосів: роторними і поршневими. У моделях першого типу ротор, видавлює бетонний розчин з резервуара автобетононасоса. Дані моделі мають власну нішу покупців через низку переваг, серед яких: маленькі габаритні розміри і плавна подача бетонного розчину.

У поршневих моделях саме даний елемент конструкції насоса забезпечує необхідний тиск для виштовхування бетонної суміші. Такий тип обладнання відрізняється хорошою надійністю і високою швидкістю подачі розчину.

Така характеристика автобетононасоса як Продуктивність по праву вважається однією з найголовніших. На будівництвах з великим споживанням бетону дуже важлива висока швидкість його подачі. Від довжини вильоту стріли безпосередньо залежить можливість подачі бетонного розчину на необхідну відстань і висоту.

Компанія Вірамакс-широкий вибір обладнання для будівництва різних об’єктів

Зведення будівельних об’єктів неможливо без використання технологічного обладнання. Воно не тільки допомагає підвищити якість проведених робіт, але і збільшить швидкість і безпеку їх проведення.

Перевага компанії Вірамакс перед конкурентами полягає не тільки в широкому виборі будівельної техніки провідних виробників, а й багаторічному успішному досвіді роботи на українському ринку. Крім продажу і оренди будівельного обладнання ми пропонуємо нашим клієнтам абсолютно безкоштовну послугу з навчання персоналу роботі на ній і проведення інструктажу з техніки безпеки.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад