Новини та акції

Сфера застосування баштового крана

Баштовий кран незамінний на об’єктах цивільного та промислового будівництва. Його використовують на складах і морських портах, для завантаження залізничного та автомобільного транспорту. Залежно від конструкції вони бувають загального або спеціального призначення, для висотних або вантажно-розвантажувальних робіт. На сферу застосування і продуктивність баштових кранів насамперед впливають такі характеристики, як пристрій, довжина і виліт стріли.

Як влаштована стріла баштового краю?

Баштовий кран-далеко не єдине промислове обладнання, в якому є стріла, але її пристрій значно відрізняється, наприклад, від стріли бетононасоса. Вона являє собою спеціальний механізм, який кріплять у верхній частині вертикальної вежі. З її допомогою відбувається захоплення і переміщення вантажу в будь-яку точку зони обслуговування машини. Спосіб роботи з вантажем залежить від її конструкції, вона може бути:

  • підйомна;
  • балкова.

Механізми підйомного типу відрізняються малою вагою і високою мобільністю, через що вони користуються великою популярністю. Однак поряд з перевагами вони мають і свої недоліки. Найбільше претензій під час експлуатації такого обладнання викликає досить великий мінімальний виліт стріли. Крім цього вони не здатні переміщати вантажі з одночасною зміною вильоту.

Балкова стріла може мати постійну довжину, бути телескопічною або мати висувну конструкцію. За переміщення предметів в ній відповідає вантажний візок, яка переміщається по її довжині. Такий пристрій дає можливість не висувати підвищених вимог до міцності підйомного механізму.

Компанія Вірамакс-широкий вибір баштових кранів з різним вильотом стріли

Коли ми вибираємо бетононасос, то в першу чергу звертаємо увагу на його продуктивність, а при виборі баштового крана необхідно враховувати мінімальний і Максимальний виліт стріли поряд з іншими характеристиками. Якщо цього не зробити, то можна придбати обладнання з великою вантажопідйомністю, яке просто не зможе захопити вантаж в потрібному місці або перемістити його в потрібну точку. Фахівці компанії Вірамакс допоможуть вибрати відповідну модель баштового крана, яку можна буде купити або взяти в оренду.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад