Новини та акції

Що таке бетононасос?

Бетон-поширений будівельний матеріал, який використовується людством протягом багатьох тисячоліть. Сьогодні його використовують для будівництва цивільних і промислових будівель, доріг, гідро і теплоізоляції, інших спеціальних цілей.

Для подачі бетону до місця споживання використовується спеціальне обладнання – Бетононасоси. Залежно від області застосування конструкція бетононасоса може відрізнятися один від одного. Великий вибір бетононасосів різних видів представлений на сайті компанії Вірамакс.

Різновиди бетононасосів

Даний тип будівельного обладнання можна класифікувати за різними характеристиками. За принципом пристрою його можна розділити на два типи:

  • роторний;
  • поршневий.

Роторні моделі за багатьма своїми характеристиками поступаються своїм поршневим аналогам, тому сьогодні рідко зустрічаються на ринку будівельного обладнання. Їх основна область застосування-маленькі будівельні майданчики.

У поршневих моделях них бетонна суміш надходить з резервуара в бетонопровід за допомогою поршня. Можливості обладнання даного типу залежать від приводу поршня. Він може бути механічний або гідравлічний. Механічний привід значною мірою поступається за своїми можливостями гідравлічному через малий поступальний хід поршня, що не перевищує сорока сантиметрів, в той час як гідравлічний привід може забезпечити хід до двох з половиною метрів і більш рівномірну подачу бетонної суміші.

Компанія Вірамакс враховує в своїй роботі потреби як великих, так і невеликих клієнтів, потреби яких можуть сильно відрізнятися один від одного, тому все представлене на сайті нове і вживане обладнання можна не тільки купити, але і взяти в оренду, в тому числі короткострокову. Додаткова послуга компанії Вірамакс-безкоштовний професійний інструктаж персоналу з безпечної експлуатації обладнання.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад