Новини та акції

Що варто врахувати перед створенням парковки?

Що варто врахувати перед створенням парковки?

Для багатьох автовласників поїздки в межах свого міста, подорожі на машині часто перетворюються в нескінченний пошук паркувального місця. Саме тому сьогодні особливо актуально зведення парковок — автоматизовані паркувальні системи і звичайні стоянки незамінні біля житлових комплексів, торгових центрів, лікарень та інших громадських місць. Перш ніж зайнятися проектуванням стоянки для автомобілів, необхідно визначитися із загальною кількістю місць для машин, підібрати оптимальну територію, при цьому важливо враховувати, які авто будуть паркуватися — тільки легкові, тільки вантажні або обидва варіанти. Також важливо визначитися з типом парковки-вона буде багатоповерхова або одноповерхова і т. д.

Мінімальний габарит території під місце на парковці

Мінімальні габарити місця для паркування будуть залежати не тільки від типу автомобіля, але і від інших нюансів: так, ширина стоянкового місця для автомобіля повинна становити 2,5 м, а довжина — 5,3 м, в той час як розміри паркувального місця для інвалідів становитимуть 3,6х6,2. Важливо враховувати не тільки розмір окремих зон, а й правила розташування автомобільних парковок в цілому.

Так, стоянка повинна розташовуватися не менше ніж в 10 м від житлових будівель і не менше ніж в 25 м від таких об’єктів, як лікарні, дитячі садки, спортивні майданчики, парки, навчальні заклади і т.д. самостійно доля всі ці нюанси буде вкрай складно, що може привести до негативних наслідків.

Саме тому краще звертатися до професіоналів, які нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть втілити в життя будь-які задумки. Фахівці компанії Вірамакс виконує широкий спектр робіт – від початкового етапу (проектування) до безпосереднього введення об’єкта в експлуатацію.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад