Новини та акції

Будівельне обладнання та спецтехніка

Будівельне обладнання та спецтехніка

Сучасні будівельні технології припускають використання спеціальної техніки. Вона збільшує швидкість проведення робіт і забезпечує безпеку. Виробництвом будівельного обладнання займається багато компаній як в Україні, так і за її межами. Асортимент випускається спецтехніки настільки широкий, що може задовольнити потреби будь-якого будівництва. Продажем техніки в Україні займається компанія Вірамакс, крім цього вона пропонує своїм клієнтам таку послугу як Оренда спецтехніки, у якій є свої переваги.

Переваги оренди обладнання

Купівля будь-якого обладнання має сенс тоді, коли ви впевнені в тому, що забезпечите йому повне або часткове завантаження протягом усього терміну експлуатації. В іншому випадку має сенс звернути увагу на його оренду. Компанія Вірамакс пропонують в оренду:

  • фасадні люльки;
  • щоглові вантажні та вантажно-пасажирські підйомники;
  • рамні та модульні риштування;
  • баштовий звід;
  • бетононасоси.

Фасадні люльки-обладнання, яке використовується для фасадних робіт, а також переміщення робочого персоналу, різних вантажів та інших механізмів. Вони можуть використовуватися тільки на стрімких фасадах висотних будівель.

За допомогою щоглових підйомників можна переміщати вантажі і людей по висоті. Вони мають досить просту конструкцію. Вона складається з вертикальної щогли, по висоті якої пересувається платформа для переміщення вантажів і перевезення людей. Перевага таких підйомників полягає в тому, що їх можна встановлювати як всередині приміщень, так і зовні.

Компанія Вірамакс дає можливість взяти в оренду не тільки нове Будівельне обладнання, а й спецтехніку вживаної. Крім вигідних умов оренди будівельного обладнання в нашій компанії ви отримаєте безкоштовний інструктаж вашого персоналу з безпечної роботи на орендованій спецтехніці.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад