Новини та акції

БУДІВЕЛЬНІ БАШТОВІ КРАНИ ВИРОБНИЦТВА ЄВРОПИ І КИТАЮ. ЩО КРАЩЕ?

Будівельні крани відносяться до вантажопідйомних механізмів, широко використовуваним на будівельних і промислових майданчиках для підйому, і переміщення вантажів. Найбільш поширеними в професійному будівництві є вільностоячі моделі і на рейковому ходу.

У будівельному ринку України в основному представлені машини виробників з Європи та Китаю. Європейські моделі характеризуються високою якістю комплектуючих і металоконструкцій. Довговічним ресурсом роботи механізмів. Однак і вартість “європейців” висока. Тому, на будівельних майданчиках країни так багато вживаних вантажопідіймальних європейських кранів баштових.

Серед європейських брендів, найбільш розвинених в Україні слід відзначити такі як: LIEBHERR, POTAINE, COMANSA, JACO, SAEZ, RAIMONDI і т.п. крани даних брендів мають офіційних представників в країні, налагоджену мережу сервісних центрів.

Китайські бренди також досить впевнено себе почувають, оскільки, володіючи більш доступною для українського будівельного ринку ціною, поєднують в собі продуктивність і технологічність європейських аналогів. Серед азіатських брендів має сенс відзначити: ZOOMLION, SYM, HUBA, Dahan, BAYMAY, BQ та інші. У даних брендів також досить непогано розвинена мережа представництв і сервісних центів, що робить експлуатацію китайських кранів більш захищену з точки зору технічної підтримки.

Якщо розглядати вантажопідйомність баштових кранів, то найбільш затребувані машини з вантажопідйомністю 8-12 тонн. Однак, у зв’язку з тим, що девелопери останнім часом всерйоз почали розглядати концепцію будівництва житла з готових блоків, вантажопідйомність баштових кранів в окремих випадках збільшилася до 24-26 тонн.

Що краще: європейський бренд або китайський, питання риторичне. Зрозуміло, Європейський, хоча за останні кілька років китайські машинобудівні холдинги скупили ряд європейських заводів-виробників (наприклад, такий відомий німецький бренд як WOLF). Однак, з урахуванням різниці у вартості кранів, яка може відрізнятися до 50% і більше, китайські бренди поступово нарощують частку своєї присутності в Україні.

Однак, при прийнятті рішення про придбання нового або відновленого Європейського крана, або і китайського бренду, є сенс керуватися не тільки ціною і характеристиками вантажопідйомної машини, але і наявністю у бренду сервісних центрів. Чим більше розвинена мережа авторизованих сервісних центрів, тим захищеніше будівельник, який експлуатує будтехніку.

Незалежно від того, Європейський або азіатський кран планує купувати забудовник, є ще один варіант отримати на свій будмайданчик баштовий кран – взяти його в оренду. Ринок оренди досить розвинений в країні і дозволяє будівельникам істотно заощадити кошти. В оренду пропонуються як європейські моделі, так і моделі з Китаю. Компанії-орендодавці пропонують повний комплекс послуг: поставку, монтаж, експлуатацію та сервісне обслуговування будобладнання.

У такій ситуації на перший план виходить скоріше комплексна сервісна підтримка і вартість оренди, ніж властивості європейського або азіатського бренду. Оскільки, в даному випадку, будівельник купує саму послугу з підйому і переміщення вантажів на своєму об’єкті, і не має прямого відношення до прийняття рішення на користь європейського або китайського бренду.

Міжнародна група компаній ВІРАМАКС поставляє, здає в оренду, монтує, експлуатує і обслуговує Крани баштові європейського, і азіатського виробництва. Компанія має необхідні дозвільні документи для здійснення подібної діяльності, має в своєму розпорядженні мережу регіональних складів і сервісних майстерень в найбільш розвинених центрах будівництва країни.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання придбання, оренди, монтажу

і сервісного обслуговування будівельних кранів!

Ви отримаєте надійне обладнання та комплексну технічну підтримку вашому будівництву!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад