Новини та акції

БУДІВЕЛЬНІ РЫШТУВАННЯ – ЗРУЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДІВЕЛЬ

Все, що не покращується в нашому всесвіті, так чи інакше занепадає і руйнується. Будинки і споруди є винятком у сенсі, і періодично їх доводиться відновлювати. Для роботи на фасадах, як правило, застосовуються: підмостки, вежі тури, будівельні ліси, фасадні люльки та платформи.

Будівельні люльки та щоглові фасадні платформи відносяться до прогресивнішого напрямку професійної будівельної техніки, що дозволяє одночасно піднімати і матеріали, і робітників у міру виконання ними фасадних робіт. Однак, ліси, незважаючи на свою солідну багатовікову історію застосування, є чудовим інструментом для проведення робіт з облаштування або відновлення фасадів.

Сучасні ліси виконуються з конструкційної сталі, алюмінію, або легкого та високоміцного сплаву, що дозволяє зводити ліси на об’єкті висотою до 100 м. Модифікації цього обладнання можуть бути різними, залежно від специфіки профілю фасаду, висоти стояння, максимальних навантажень тощо.

Наприклад, на фасадах з прямою поверхнею, як правило застосовують рамні ліси, з ламаною – клинохомутові, або фланцеві. Якщо ж йдеться про роботу з каменем, чудовою працювати будуть балково-ригельні ліси, що витримують великі навантаження. На великих висотах відмінно стоять хомутові ліси, що є конструкціями з рам і трубчастих елементів, з’єднаних між собою в досить потужну і стійку конструкцію.

Безперечним плюсом лісів є простота їх складання та монтажу, безпека роботи, можливість покрити відразу великі площі, або навпаки – вибіркові та невеликі площі поверхонь об’єкта. Перевагою також є той факт, що це обладнання не потребує підведення електроживлення як, наприклад, фасадна люлька або щогла платформа.

Найбільш поширені будівельні риштування – рамні, складаються з наступних елементів: рам, діагоналей, настилів, сходів, поручнів огорожі. Для того, щоб зібрана з них конструкція була стійка в горизонтальній площині, в нижні кінці рам вгвинчуються гвинтові опори – домкрати, за допомогою яких виставляють ліси за рівнем. А щоб ліси були стійкі у вертикальній площині, вони кріпляться до поверхні фасадів будівель за допомогою анкерних зв’язків з певним кроком.

Якщо роботи відбуваються в період дощів або заморозків, настили можуть бути виконані з перфорованої сталі, що запобігає ковзанню підошви робочого взуття будівельників під час робіт на висоті. А для запобігання поширенню будівельного пилу, що неминуче з’являється при облаштуванні або ремонті фасадів, зовнішня площа конструкції лісів може бути обтягнута спеціальною полімерною будівельною сіткою, що вловлює частинки пилу та дрібного будівельного сміття.

До недоліків лісів слід віднести те, що вони при зберіганні та транспортуванні займають значний обсяг простору, що неминуче відбивається на вартості логістики та складських витратах. Також, як і все будівельне обладнання, ліси потребують періодичного відновлення – очищення від будівельного сміття та розчинів, рихтування, зварювання, ремонту дерев’яних настилів, нанесення антикорозійного захисту – фарбування. Проте свої плюси та свої мінуси є у кожного виду будівельної техніки чи обладнання.

Уникнути витрат на складське зберігання, придбання та підтримання лісів у робочому стані можна шляхом оренди такого інструменту. Ринок оренди конструкцій лісів досить розвинений у нашій країні і допомагає заробляти гроші фасадчикам не інвестуючи безпосередньо в покупку будобладнання та складські площі для його зберігання.

Придбати або взяти в оренду добротні рамні будівельні риштування ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія має у своєму розпорядженні найбільший у країні орендний парк подібного обладнання. Конструктори компанії допоможуть правильно заміряти площу фасаду, на основі чого підготують схему розміщення лісів і точну специфікацію їх елементів, щоб зібрана конструкція точно покривала необхідну ділянку поверхні, була надійно зібраною та безпечною. Сервісна служба компанії надасть послуги з шеф-монтажу, монтажу та безкоштовного навчання робітників своїх партнерів правилам безпечної експлуатації зібраних конструкцій.

Звертайтеся до ВІРАМАКСу з питань придбання або оренди будівельних риштувань!

Ви отримаєте надійне обладнання та комплексне вирішення задач з безпечного монтажу

та експлуатації конструкцій!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад