Новини та акції

БУДІВЕЛЬНІ ЛЮЛЬКИ ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА

Будівельні люльки є до обладнання, активно застосовується для облаштування, ремонту та обслуговування фасадів. Найбільш ефективні для використання в роботі з утеплення, облицювання, фарбування фасадів, а також для монтажу спліт-систем кліматичного обладнання та декоративного освітлення.

За допомогою ZLP630, також, можна здійснювати монтаж і обслуговування склопакетів і елементів декору, хоча не так ефективно, як за допомогою щоглових платформ або систем постійного доступу до поверхонь фасадів BMU. Завдяки простоті конструкції, експлуатації та монтажу, люльки знайшли своє застосування не тільки в будівництві, але і на промислових об’єктах, а також на об’єктах цивільної інфраструктури. Ринок оренди подібного обладнання також досить розвинений.

Діапазон цін на дану будтехніку в ринку варіюється, оскільки є пропозиції як нових, так і вживаних машин. Якщо ж брати виключно нову техніку, то на вартість колисок впливає ряд факторів.

Серед основних факторів, що впливають на вартісну пропозицію фасадних платформ, слід зазначити:

  • Комплектація;
  • Тип покриття металоконструкцій кошика і консолей;
  • Якість виготовлення.

Комплектація тросами, кабелем на ту чи іншу висоту підйому істотно впливає на ціну реалізації. Також, впливає і наявність фасадних і ходових коліс. Стандартно, люльки комплектуються на висоту підйому до 100 м., а колеса фасадні і ходові входять в комплект за замовчуванням. Однак, ті, хто хоче заощадити іноді набувають фасадний підйомник з тросами і кабелем на висоту підйому до 70м. і без фасадних і ходових коліс. Такий крок дозволяє заощадити від 100-до-150 дол. на люльці.

Тип покриття металоконструкцій також впливає на ціну вантажопідйомної машини. Існує чотири типи такого покриття: фарбування за допомогою фарбопульта, порошкова фарба, холодне оцинкування і гаряче оцинкування. Найбільш слабку ефективний захист металу від корозії забезпечує порошкова фарба і гаряче оцинкування. Відповідно такі з таким антикорозійним покриттям люльки коштують дорожче інших.

Якість виготовлення безперечно також впливає на ціну підйомника. Застосування бронзового сплаву в зубчастому колесі редуктора робить механізм більш витривалим і довговічним. Оснащення якісними електродвигунами з класом захисту не менше IP55 істотно продовжує життя лебідок і знижує ризик поломок. Застосування якісних електричних компонентів в шафах управління є запорукою безпечної експлуатації люльки. Таким чином, люльки, у яких вузли і деталі виконані з більш якісних і надійних матеріалів, коштують дорожче тих, в яких виробники і постачальники заощадили на якості.

Для того, щоб максимально вигідно придбати люльку, дотримуючись розумний баланс між ціною придбання і надійністю механізму, необхідно чітко розуміти у кого купується таке обладнання. Найрозумніший підхід-купувати платформи у постачальників, які мають власний орендний парк з такого ж обладнання і аналогічного ж виробника. І при цьому набувають люльки безпосередньо, не через посередників, у заводу-виробника.

В такому випадку, ви можете бути впевнені, що постачальник в процесі оренди колисок зазначив всі вузькі місця даного обладнання і у взаємодії з заводом-виробником усунув конструктивні недоліки фасадних підйомників. В ідеалі, звичайно, з метою оптимізації ціни придбання, можна спробувати придбати люльки безпосередньо у заводу. Їх на інтернет-просторах дуже багато. Однак в такому випадку, якщо ви недостатньо досвідчені, ви можете придбати механізми з дуже ненадійними лебідками, уловлювачами, щитами управління і не тими габаритними розмірами, що вказані у вимогах органів державного контролю.

Таким чином, за підсумком замість економії є реальний шанс отримати постійно ламається фасадне обладнання, яке, до того ж, проблематично експлуатувати легально, оскільки воно не відповідає галузевим стандартам. Якщо врахувати, що люльки працюють на висоті, то збиток від такого експерименту може запросто перевищити всі можливі переваги.

Крім того, компанії, що професійно займаються поставками і орендою фасадних машин, як правило містять парк запасних частин і комплектуючих. А це теж чималі інвестиції. Ефект “люльки за ціною заводу-виробника” досягається такими компаніями, по-перше, за рахунок великих обсягів закупівель, по-друге, довгостроковою історією відносин із заводами, а по – третє-за рахунок продуманої і багато разів оптимізованої логістики.

Таким чином, якщо ви не досвідчені в нюансах пристрою і експлуатації колисок, не купуєте їх у великих обсягах, не плануєте інвестувати відразу в парк запасних частин, кращим способом буде отримати максимально вигідну оптову ціну від професійного гравця в цьому сегменті, відповідного вище зазначеним ознаками. При цьому, не забувайте, що у продавця Ви отримаєте ще й гарантію якості люльки не менше 12 місяців від моменту придбання.

Одним з професійних операторів будівельного ринку, що пропонує поставку, оренду, монтаж і сервісне обслуговування колисок є міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Люльками компанія успішно займається з 2004 року і знає специфіку їх експлуатації досконально.

В орендному парку компанії знаходяться не тільки фасадні підвісні платформи, а й баштові крани, щоглові вантажопасажирські підйомники та інше Будівельне обладнання. Сервісна служба ВІРАМАКС забезпечує монтаж, експлуатацію та сервісне обладнання вантажопідйомної техніки по всій території України.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань придбання та оренди будівельних колисок!
Ви отримаєте надійне обладнання та комплексну технічну підтримку

за найвигіднішими для вас цінами!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад