Продаж

БУДІВЕЛЬНІ ЩОГЛОВІ ПІДЙОМНИКИ ALIMAK

Підйомник Алімак (ALIMAK)

ALIMAK HEK-швейцарський бренд, утворений злиттям двох компаній: ALIMAK і HEK. Компанія є безумовним лідером серед світових виробників підйомників. Працюючи в даній галузі понад півстоліття, вона завоювала успіх завдяки високій якості і широкому асортименту обладнання, що випускається. Сьогодні представництва компанії знаходяться по всьому світу, а виробничі потужності розташовані в таких країнах, як США, Швеція, Нідерланди і Китай.

Переваги будівельних підйомників ALIMAK HEK, вироблених в Швеції

Компанія пропонує будівельні вантажопасажирські, вантажні підйомники, промислові ліфти, щоглові підйомники транспортних і робочих платформ. Вантажопасажирські призначені для вертикального переміщення робітників, будматеріалів в процесі спорудження будівель та інших архітектурних конструкцій. Промислові ліфти встановлюються на цементних, нафтовидобувних і переробних заводах, бурових платформах та інших спеціалізованих підприємствах.

Про високу якість будівельних підйомників даного бренду красномовно свідчить сертифікат ISO 9001 (найвищий стандарт якості), який компанія отримала в 1993 році. При цьому увагу було приділено не тільки надійності обладнання, але і його дизайну, системі обслуговування. Виробник уважно ставиться не тільки до всіх тонкощів виробничого процесу, висуваючи до нього суворі вимоги, але і до постачальників.

Основні переваги підйомників ALIMAK HEK:

  • можливість використання на будь-яких об’єктах, включаючи житлові споруди, комерційні будівлі, мости і т. д.;
  • найвищий рівень безпеки. При розробці обладнання велика увага приділяється безпеці робітників. Механізми проходять ретельну перевірку на міцність, при цьому кожен підйомник оснащений надійними поручнями, що виключають можливість падіння;
  • можливість використання обладнання на різних висотах – в каталозі продукції є моделі, розраховані на невелику висоту або Висотні роботи;
  • широкий ціновий діапазон – можна купити дорогі системи і недорогі платформи. Кожен споживач зможе підібрати установку під свій бюджет;
  • висока вантажопідйомність – в асортименті є моделі, здатні піднімати вантаж до 3 тис кг, за рахунок чого їх можна залучати для виконання різноманітних робіт.

Кращі будівельні організації по всьому світі використовують підйомники Алімак Хек (ALIMAK HEK). Зокрема, вони були задіяні при зведенні телевежі в Торонто (висота 553 метри), вежі Петронайс в Малайзії (452 метри) та інших об’єктів. Обладнання призначене не тільки для будівництва, але і для обслуговування висотних споруд.

Купити підйомник ALIMAK HEK в компанії ВІРАМАКС

Купити підйомник Алімак Хек (ALIMAK HEK) з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу та інші міста України пропонує міжнародна група компаній ВІРАМАКС, що є лідером на українському ринку в сфері продажу, оренди та сервісного обслуговування будівельної техніки та обладнання. У нашій команді працюють висококваліфіковані компетентні фахівці, які нададуть всі необхідні рекомендації і допоможуть правильно вибрати обладнання. Співпрацюючи безпосередньо з виробником, ми готові гарантувати високу якість продукції, а також пропонувати нашим покупцям вигідні умови покупки, зокрема, одні з найнижчих цін на ринку. Обладнання має відповідні сертифікати якості та гарантію від виробника. ВІРАМАКС допоможе оперативно і професійно вирішити будь-які ваші виробничі завдання.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: