Новини та акції

БУДІВЕЛЬНІ МАЧТОВІ ПІДЙОМНИКИ У ПЕРІОД КРИЗИ

Щоглові підйомники широко використовуються в промисловості та будівництві для підйому вантажів, і людей на задану висоту. Як правило, ці машини використовуються в тандемі з баштовими кранами і суттєво знижують собівартість будівельних робіт, одночасно збільшуючи їхню швидкість, посилюючи безпеку. Крім того, підйомники дозволяють у певний момент вивільнити дорогий у закупівлі або оренді баштовий кран, що також дозволяє підвищити маржинальність бізнесу або принаймні суттєво заощадити.

Підйомники відносяться до високотехнологічних машин, вартість яких є досить високою. Середній термін окупності цих машин знаходиться в межах трьох років. Тим не менш, у періоди розквіту економіки, будівельні компанії зазвичай закуповують нові підйомники, розвиваючи свій парк будівельного обладнання, однак у періоди рецесії кожен забудовник шукає можливості оптимізувати витрати та утримати на прийнятному рівні розмір свого прибутку. У такі періоди компанії нечасто купують нову будтехніку, як правило, акцентуються на вживаному обладнанні, або на його оренді.

Придбання уживаної будтехніки в період кризи дозволяє заощадити до 25-30% від вартості нової, що для професійного будівництва вкрай важливо. Проте, утримання навіть відновленого обладнання – досить недешеве задоволення, оскільки вимагає від власника інвестицій у додаткові складські площі зберігання підйомників, ремонтні майстерні та технічну службу.

У періоди рецесії будівництво страждає насамперед. Ці періоди характеризуються різною мірою інтенсивності падінням попиту житло, отже, у професійних будівельників крім падіння обсягів прибутку, настає період невизначеності у проектах. Тобто, якщо в період зростання ринку, пул об’єктів будівництва був сформований на 2-3 роки вперед, плюс постійно відбувався пошук привабливих для девелопменту ділянок під забудову наперед, то в кризу у багатьох між проектами, що реалізуються, утворюються суттєві інтервали, в які будівельники «проїдають». » Зароблений раніше прибуток.

Тому найоптимальнішим варіантом залучення на об’єкт щоглових вантажопасажирських витягів є їхня оренда. Цей шлях дозволяє значно заощадити на інвестиціях у придбання машин, утримання складів, ремонтних майстерень, технічної служби та незнижуваного парку запчастин та комплектуючих.

Оренда з експлуатацією також дозволяє уникнути витрат на підготовку і утримання ліфтерів, навчання їх техніки безпеки, на отримання дозвільних документів, що відносяться до експлуатації підйомників, і кваліфікації ліфтерів. Оренда під час кризи вкрай вигідна!

Професійно постачанням та орендою будівельних та промислових вантажних та вантажопасажирських підйомників займається міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія має в своєму розпорядженні регіональні представництва  в усіх ключових центрах будівництва країни.

ВІРАМАКС, також, має у своєму розпорядженні мережу сервісних майстерень і власну технічну службу. Здійснює монтаж, експлуатацію та сервісне обслуговування вантажопідйомних машин. Безкоштовно навчає співробітників своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації та обслуговування будівельної техніки.

Для того, щоб взяти в оренду або придбати будівельний витяг у ВІРАМАКС, достатньо здійснити кілька простих кроків:

  • Звернутися до компанії з діючих ліній комунікацій;
  • Визначитись з необхідними параметрами обладнання;
  • Укласти договір постачання чи оренди з експлуатацією;
  • Укласти договір монтажу.

Підйомники відносяться до обладнання підвищеної небезпеки, оскільки працюють на висоті, мають частини, що обертаються, і працюють від електрики 380В. Тому експлуатація їх має супроводжуватися щоденним професійним оглядом та щомісячним технічним обслуговуванням.

Обслуговувати таку техніку мають професіонали, оскільки від її працездатності та надійності залежить життя та здоров’я людей. Тому одночасно з договором монтажу є сенс укласти з ВІРАМАКС та договір постійного сервісного обслуговування. Це дозволить звести до мінімуму можливі аварійні ситуації, пов’язані з технічним станом машини, а також виробничі простої, що випливають з цього.

Звертайтеся до ВІРАМАКСу щодо придбання або оренди нової

та відновленої вантажопідйомної техніки!

Ви отримаєте реальну можливість заощадити та посилити ваш бізнес у період кризи!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад