Новини та акції

Будівельний кран-надійний інструмент в сучасному будівництві для підйому матеріалів і монтажу конструкцій

Будівельні крани є незамінними помічниками будівельників в процесі зведення сучасних об’єктів промисловості та нерухомості. Найпоширенішими типами такого обладнання є Крани баштові оголовочного і беззоголовочного типу.

Новые строительные краны продажа и обслуживание

У свою чергу баштові крани поділяються на свободностоящие і на рейковому ходу, а також на Швидкомонтовані, і саме розкладаються.

У висотному будівництві в основному застосовуються свободностоящие крани і на рейковому ходу, а в малоповерховому і котеджному – Швидкомонтовані і само розкладаються моделі.

Найбільш затребувана вантажопідйомність кранів при висотному будівництві в Україні від 8-до-12 тонн, при будівництві малоповерховому – від 4—до-6 тонн., а в котеджному від 2-до-4-х тонн.

Лінійка виробників кранів представлена в ринку моделями з Європи та Азії. Серед них такі відомі бренди як: LIEBHERR, POTAINE, JACO, SAEZ, TEREX, WOLF, ZOOMLION, HUBA, DAHAN, SCM, XCMG, SYM та інші.

Українські будівельники активно використовують як нові, так і вживані вантажопідіймальний механізм. Крім того, у зв’язку з високою вартістю техніки, чимала частина будівельників використовує крани в оренду.

само раскладывающейся краны цени от производителей

При виборі крана для того чи іншого об’єкта, необхідно визначитися з наступними параметрами:

– необхідної максимальної вантажопідйомністю у початку і на кінці стріли;

– максимальною висотою підйому;

– максимальним вильотом стріли;

– свободностоящий або на рейковому ходу;

– іншими нюансами, що враховують специфіку будівельного майданчика.

Будівельна техніка, як правило, працює в режимі підвищеного зносу, тому експлуатація вантажопідйомного крана супроводжується щоденним контролем за працездатністю вузлів, агрегатів і робочого органу-сталевого каната, і щомісячним плановим технічним обслуговуванням.

Для того, щоб забезпечити технічне обслуговування і своєчасний ремонт такої техніки, необхідно мати кваліфікований технічний персонал, необхідне обладнання та майстерні з ремонту.

Придбати нові або вживані вантажопідйомні машини в Україні ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС, представництва якої розташовані в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові.

Компанія імпортує як нові, так і вживані крани, здійснює передпродажну підготовку і подальше сервісне обслуговування.

Сервисная служба строительного оборудования 24/7

У ВІРАМАКС ви можете замовити техніку будівельну найбільш підходящу за своїми характеристиками під специфіку вашого об’єкта з найкращим поєднанням ціни і якості.

Звертайтеся до ВІРАМАКС з питань придбання вантажопідйомної техніки

провідних світових виробників на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад