Новини та акції

Сучасні рішення в будівництві

Сучасні рішення в будівництві

Інноваційне обладнання набагато полегшує будівельні роботи. Поступово в минуле йде використання ручної праці, великогабаритної техніки. Сьогодні, щоб зробити підйом вантажів на велику висоту, замість кранів і підйомників використовується більш ефективні пристрої – фасадні монорейкові системи. З їх допомогою легко можна міняти пошкодилися елементи, виконувати будівельні, Клінінгові, відновлювальні роботи на будь-якій висоті навіть в самих важкодоступних місцях.

Дані системи бувають таких видів: фасадні підйомники, атріумні портали, монорейкові пристрої. Останні застосовуються для обслуговування будівель будь-якої конфігурації і висоти.

Фасадна система на монорейковому ходу BMU

Дана конструкція є найбільш ефективною і вигідною при використанні для багаторівневих або складних конфігурацій покрівлі, коли немає можливості установки фасадного підйомника. Вона включає:

  • Алюмінієвий профіль, прокладений уздовж фасаду;
  • кріплення оцинкованими кронштейнами, що забезпечує високу стійкість до корозії;
  • два механізми підняття і два механізми змотування;
  • каретки для пересування люльки.

Кількість останніх залежить від виду люльки. Система ідеально вписується в фасад будівлі, сама монорейка виготовляється з анодованого, пофарбованого алюмінієвого сплаву. Також існують варіанти без покриття. Формування можливе вертикальне або горизонтальне, монорейки і люльки оснащуються ручними або електричними приводами.

Звернувшись в компанію Вірамакс, Ви отримаєте комплекс кращих послуг, в які входять підбір фасадної системи на монорейці, на базі висувної телескопічної стріли або типу DAVID з доставкою в будь-яке місто України. Також ви можете взяти техніку в оренду на вигідних умовах.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад