Новини та акції

Технічні характеристики будівельного крана

Технічні характеристики будівельного крана-про що важливо знати

Існує маса видів кранів, що відрізняються показниками по потужностях і технічним характеристикам. Ці параметри необхідно враховувати для того, щоб визначити наскільки можливе використання того чи іншого типу техніки в певній ситуації.

Розглянемо головні технічні характеристики такого обладнання:

  • вантажопідйомність-означає яку максимальну масу може підняти техніка;
  • висота підйому гака – на яку максимальну точку він може підніматися;
  • швидкість переміщення вантажу – з якою швидкістю буде підніматися або опускатися вантаж;
  • швидкість переміщення – з якою швидкістю машина робить повороти;
  • навантаження на ходове колесо-яке навантаження буде надаватися на ходову частину разом з робочим вантажем;
  • потужність обладнання та його продуктивність-витрата палива, енергозбереження, скільки вантажів зможе переміщати машина за певний проміжок часу.

Насправді технічних характеристик у такого обладнання набагато більше. До них також відноситься довжина вильоту гака, вантажний момент і інші.

Де взяти в оренду або купити кран?

Наша компания Вирамакс занимается продажей, арендой и сервисным обслуживанием строительного оборудования, в том числе и кранов. Мы лидеры, поэтому в качестве предлагаемого оборудования и наших услуг можно не сомневаться. Если купить у нас кран и придерживаться правил технической эксплуатации, то он сможет прослужить около 15 лет.

Наши консультанты всегда готовы предоставить подробную информацию по предлагаемому товару, что позволит сориентироваться при выборе. Ведь существуют разные типы кранов, обладающие различными техническими особенностями и характеристиками, подходящие для разных целей и задач.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад