Новини та акції

Типи спецтехніки, що застосовується в будівництві

Тренд сьогоднішнього життя суспільства можна охарактеризувати так: все прискорюється. І це прискорення стосується всіх аспектів життєдіяльності людини, включаючи зведення промислових об’єктів і цивільного житла. Тому без високотехнологічної будівельної спецтехніки неможливо собі уявити жоден сучасний будівельний об’єкт.

Залежно від призначення основні типи спецтехніки на будмайданчику можна розділити на:

 • Навантажувальну (наприклад, навантажувачі);
  Дорожню (бульдозери, катки, грейдери і т. п.);
  Вантажопідйомну (крани, підйомники, лебідки);
  Техніку для облаштування фасадів (люльки, щоглові платформи);
  Техніку для транспортування вантажів і матеріалів (вантажівки, самоскиди, маніпулятори тощо);
  Бетонну техніку (Бетононасоси, розподільні стріли).

Кожен із зазначених типів є невід’ємною частиною технологічного ланцюжка, управляється кваліфікованими фахівцями, вимагає регулярного технічного обслуговування. Тому у великих будівельних компаніях, як правило, є своя технічна служба, що забезпечує вирішення завдань з підтримки спецтехніки в робочому стані.

Крім того, в завдання служби входять монтажі, нарощування і перестановки такого обладнання як: Крани баштові, люльки фасадні, підйомники вантажні та вантажопасажирські, щоглові платформи. Утримання служби, як і утримання власного парку спецтехніки – досить дороге «задоволення». Тому нерідко Будівельні компанії користуються орендованою спецтехнікою та послугами технічних служб інших компаній (аутсорсинг).

В Україні спецтехніку для підйому вантажів і людей – щоглові Будівельні підйомники, а також фасадні люльки можна взяти в оренду у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Крім того, компанія володіє власною технічною службою і надає послуги монтажу, експлуатації та сервісного обслуговування будівельної техніки.

Представництва ВІРАМАКС з регіональними складами та ремонтними майстернями розташовані в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. Це дуже зручно з точки зору логістики і доукомплектації (при необхідності) обладнанням і його елементами.

Перевагою співпраці з ВІРАМАКС в частині поставки спецтехніки є той факт, що компанія не тільки надає будобладнання, але і проектує його розміщення, монтує, переставляє, експлуатує своїми машиністами і обслуговує своїми силами. Тобто комплексно вирішує задачу.

Для того, щоб взяти в оренду спецобладнання у ВІРАМАКС, досить здійснити кілька простих кроків:

 • Звернутися в компанію;
 • Визначитися з типом спецтехніки;
  Укласти договір оренди / поставки та монтажу;
 • Отримати змонтоване і підготовлене до експлуатації на вашому об’єкті обладнання.

Важливим аспектом співпраці з ВІРАМАКС є той факт, що компанія представляє провідні європейські та азіатські бренди техніки будівельної, забезпечує постійну наявність оригінальних запасних частин на своїх складах, і гарантійні зобов’язання.

Звертайтеся до ВІРАМАКС з питання придбання, оренди та технічного обслуговування спецтехніки!

Ви отримаєте продукт високої якості, професійну сервісну підтримку і безкоштовне навчання ваших співробітників правилам безпечної експлуатації будтехніки!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад