Новини та акції

Тура будівельна

Вишки тури являють собою пересувну сталеву або алюмінієву конструкцію баштового типу, призначену для проведення будівельних робіт або робіт з прокладання інженерних комунікацій. Це обладнання активно використовуються в будівництві, промисловості, аграрному секторі та приватними домоволодіннями для локальних робіт, які не потребують громіздкого обладнання.

Збираються Будівельні тури досить швидко і малою кількістю робітників. Наприклад вишка висотою 6м. може бути зібрана двома робітниками за годину. Вишка володіє невеликою масою, монтується на шасі і тому може бути швидко переміщена в цікаву робочу зону.

Для надійної фіксації вежі в місці стояння, в базовій секції конструкції передбачені домкрати. А для того, щоб працювати на висоті було безпечно, і вишка не перекинулася використовуються підкоси – стабілізатори.

Від корозії металоконструкції захищені надійним покриттям порошкової фарби (для сталевих моделей). В якості настилу, на якому стоять робітники при виконанні робіт, використовують щити з фанери (в окремому випадку з вологостійкої фанери) з люком або без нього.

Завдяки своїй конструкції, тура ідеально підходить для виконання робіт на стелі об’єкта, оскільки зверху являє собою зручну і безпечну майданчик, по якій переміщаються робітники, і на якій знаходяться необхідні матеріали.

Для того, щоб обладнання служило довго, необхідно регулярно проводити чистку забруднених елементів і технічне обслуговування коліс, домкратів, прапорців кріплення променів.

Вишки тури придбати або взяти в оренду можна у міжнародної компанії «Вірамакс». Компанія, також, здійснює техничне обслуговування, ремонт і відновлення тур.

Регіональні представництва “Вірамакс” з ремонтними майстернями знаходяться в містах Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. Кваліфікована служба компанії надасть послуги з монтажу та навчання правилам безпечної експлуатації обладнання.

Звертайтеся в “Вірамакс” з питань оренди та придбання сертифікованих вишок тур!

Ви отримаєте продукцію з гарантією високої якості і надійності, і кваліфіковану технічну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад