Оренда

Головна / Оренда / Оренда риштувань в Одесі

Оренда риштувань в Одесі

Оренда риштувань в Одесі – поширений запит від будівельників в регіоні, що цілком зрозуміло, тому що за допомогою будівельних риштувань вирішуються завдання з облаштування та ремонту фасадів будівель й споруд.

Риштування бувають наступних видів: 

 • Рамні;
 • Штирові;
 • Клинові (модульні);
 • Хомутові;

Найчастіше на об’єктах в Одесі використовуються рамні конструкції.
орнеда риштувань в Одесі
Оренда будівельних риштувань в Одесі – лише один вид послуг з великого списку ВІРАМАКС https://viramax.ua/o-nas/, який наша компанія може запропонувати своїм клієнтам. Якщо вас цікавить прокат даного обладнання, вам є сенс звернутися до фахівців Вірамакс.

Для цього є наступні аргументи:

 • По-перше, необхідно спроектувати схему монтажу конструкції риштувань для вашого фасаду, що враховує його індивідуальні особливості (розміри, тип поверхні і т.п.).
 • По-друге, до схеми монтажу необхідна специфікація елементів – так можна чітко зрозуміти: які елементи точно необхідні і в якій кількості, що дозволить вам не переплатити орендодавцю;
 • По-третє, не забуваємо, що яруси риштувань монтуються на висоту іноді до 60м і навіть до 100 м.! А це означає, що якщо неправильно змонтувати риштування будівельні, конструкція може впасти, завдавши шкоди здоров’ю людей, фасаду, будівельному обладнанню. У Вірамакс ви можете безкоштовно замовити послугу шеф-монтажу, гарантовано уникнувши можливих неприємних ситуацій на об’єкті, пов’язаних з неякісним монтажем.
 • По-четверте, у Вірамакс знаходиться один з найбільших парків орендного обладнання. Риштування завжди є в наявності!

З одних рук ви можете отримати хоч 1000 м.кв., хоч 20 000 м.кв. конструкцій. Це допоможе вам при необхідності доукомплектуватися елементами, або швидко розвернутися на всю геометрію фасаду, щоб прискорити обробку об’ємів.

Нарешті, у Вірамакс ви знайдете кращу ціну при покупці або оренді обладнання!

Риштування ми закуповуємо у кращих виробників Європи і України в дуже великих обсягах! Завдяки цьому, ми маємо великі ексклюзивні знижки від заводів, якими із задоволенням поділимося з вами!)))

Набравши в інтернет-запиті фразу «Риштування в оренду Одеса», ви побачите безліч приватних осіб та компаній, які пропонують в прокат чи продажу риштування. Але, перш ніж приймати рішення про придбання або оренду конструкцій у запропонованих осіб та компаній, «відфільтруйте» їх по вище зазначених аргументах-критеріях.

У сухому залишку ви й отримаєте тих кількох осіб або компаній, з якими є сенс вступати в партнерські стосунки без ризиків фінансових втрат та травматизму на об’єктах.

Пропонуємо п’ять простих кроків для розв’язання питання «Риштування оренда Одеса»:

 • Крок 1: Звернутися в Вірамакс за допомогою сайту, месенджерів, телефону;
 • Крок 2: Надати розміри вашого фасаду. При необхідності наш конструктор виїде на об’єкт та самостійно проведе заміри. Ця послуга, для наших клієнтів безкоштовна;
 • Крок 3: Отримати і затвердити розрахунок схеми монтажу та специфікації елементів;
 • Крок 4: Укласти договір оренди та оплатити рахунку;
 • Крок 5: Отримати зі складу Вірамакс в Одесі будь-яку кількість обладнання, що вас зацікавило.

У разі необхідності, ми готові організувати доставку конструкцій зі складу – безпосередньо на ваш об’єкт.

Риштування Вірамакс сертифіковані та відповідають всім прийнятим в Україні стандартам якості та безпечної експлуатації обладнання. А це означає, що Ваші ризики при експлуатації обладнання зведені до мінімуму!

Звертайтеся з питання оренди риштувань в Вірамакс!

Орендувати у нас риштування просто, вигідно, надійно!