Новини та акції

Улаштовання і принцип роботи щоглового підйомника

Щоглові будівельні підйомники

Щоглові підйомники широко використовуються при проведенні будівельних і ремонтних робіт, реконструкції будівель, обробці фасадів для доставки будматеріалів на певну висоту. Щогловий будівельний підйомник легко забезпечить підйом будівельних матеріалів, будівельників, може використовуватися як монтажна платформа; встановлюють дані пристосування як зовні, так і всередині будівель. Механізм являє собою щоглу, закріплену на стіні споруди, уздовж якої рухається вантажна платформа.

Перевагами використання щоглових підйомних механізмів є:

 • полегшення, прискорення виконання будівельних та оздоблювальних робіт;
  простота установки;
 • можливість застосування для будівництва приватних і багатоповерхових будинків;
  високий рівень безпеки;
 • простота використання, так як для експлуатації не потрібні будь-які специфічні навички і знання;
  отримання вільного доступу до вантажу з трьох сторін, що полегшує процес завантаження або вивантаження;
 • надійність конструкції, яка має високу стійкість, так як фіксується до вертикальної основи;
  компактність-щогловий підйомник не займає багато місця;
 • можливість демонтажу пристрою і установки на іншому об’єкті, при необхідності.

Щоглові вантажопідйомники використовуються не тільки в сфері будівництва, але і в інших галузях для виконання робіт, пов’язаних з необхідністю підйому вантажів.

Улаштованння і принцип роботи щоглового підйомника

За конструктивними особливостями підйомники діляться на три типи. Одномачтовие підходять для підйому вантажів і людей із загальною вагою не більше 1 тонни, даний пристрій має одну щоглу, відрізняється компактністю, завдяки чому може використовуватися в місцях, де існують обмеження по площі. Підйомники з двома щоглами можуть розміщуватися як зовні будівлі, так і всередині, такий механізм може обладнуватися викочування платформою, мати кабіну, вантажопідйомність двощоглової конструкції значно вище. Трищоглові підйомники можуть кріпитися як зовні будівлі, так і всередині, вони оснащуються двома вантажними платформами, кожна з яких має окремий підйомний механізм. Завдяки наявності двох платформ вантажно-розвантажувальні роботи на різній висоті можуть проводитися безперервно.

Основними елементами конструкції будь-якого щоглового підйомника є: рама, Щогла, платформа (кабіна), система кріплення, електрообладнання і привід, огорожа. Принцип роботи пристрою нагадує звичайний ліфт. Вибираючи щогловий підйомник, враховують його призначення, кількість вантажу, яке необхідно підняти на певну висоту, розмір платформи і її вантажопідйомність, кількість щогл.

обслуживание фасадных строительных люлек системы давид

ВІРАМАКС-прості рішення складних завдань

Купити або взяти в оренду щогловий підйомник, іншу будівельну техніку та обладнання можна в компанії ВІРАМАКС, яка є однією з провідних компаній на українському ринку, що займаються продажем і обслуговуванням будівельної техніки. Ми маємо багаторічний досвід роботи, поставляємо найсучасніше і надійне обладнання, беремося за вирішення найбільш складних і нестандартних завдань. Компанія надає гарантії якості на всю техніку, проводить післяпродажні консультації та обслуговування. Співпраця з компанією ВІРАМАКС – це якість, надійність, передові технології.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад