Новини та акції

Відома міжнародна компанія COX GOMYL розпочала співпрацю з МГК «Вірамакс»

Компанії уклали домовленості про партнерство і спільну роботу в сфері проектування та реалізації сучасної будівельної системи BMU. ТОП менеджер Льюїс Абелла Гарсія презентував керівництву МГК “Вірамакс” всі можливості і інноваційні напрацювання міжнародної компанії COX GOMYL при особистій зустрічі в Одесі.

CoxGomyl – це глобальний інжиніринговий бізнес, який прагне захистити красу і цінність архітектурних чудес, надаючи рішення для технічного обслуговування фасадів і зовнішніх частин будівель.

 

“Ми готові надати інженерні рішення для архітекторів, консультантів, розробників, конструкторів і клієнтів. Ці можливості з’явилися у наших клієнтів в Україні, завдяки співпраці з таким світовим лідером ринку як міжнародна компанія COX GOMYL “, – відзначають в МГК “Вірамакс “.

COX GOMYL – не тільки лідер в підрозділах технічного обслуговування будівель, часто званих BMU, а й ціла науково-дослідна лабораторія з розробки інженерних рішень.

Тепер і в Україні будуть доступні технології BMU для складних архітектурних і будівельних рішень.

МГК «Вірамакс» є офіційним представником COX GOMYL в Україні.

«Вже сьогодні клієнти в Україні можуть замовити системи BMU під ключ: від проектування до впровадження та подальшого технічного обслуговування», – зазначає власник МГК «Вірамакс» Геннадій Захаренко.

Відео від експертів МГК “Вірамакс” про застосування технології системи BMU

Візуалізація роботи системи BMU

Задайте нам питання на facebook https://www.facebook.com/viramaxua/

Сайт компанії в Україні – https://viramax.ua/

Сайт компанії в Казахстані –  https://viramax.kz/

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад