Новини та акції

“Незабаром на будівельному ринку України не залишиться гравців без якісної сервісної служби”, – власник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко

З 2014 року в МГК “Вірамакс” створили унікальний вид сервісу Швидка будівельна служба в Україні та Казахстані. Сьогодні технічна служба стала одним з найбільш затребуваних напрямків діяльності компанії. Щотижня сервісна служба МГК “Вірамакс” обслуговує десятки компаній по всій Україні.

 

“Зараз наявність повноцінного сервісу – один з ключових чинників прийняття рішення клієнта про купівлю або оренду будівельного обладнання. Якщо весь сервіс по угоді надає одна і та ж компанія – це набагато зручніше. Потрібно – подзвонив і приїдуть по гарантії відремонтують. Виникла потреба поміняти запчастини: один дзвінок – перевірені фахівці приїдуть і зроблять заміну. Повний цикл обслуговування – найважливіший фактор. Ми це зрозуміли ще 5 років тому і сьогодні наша технічна служба планує розширення майже в 2 рази вже в поточному році “, – зазначив творець і власник МГК” Вірамакс “Геннадій Захаренко.

 

У 2018 році МГК “Вірамакс” відкрив цілий ряд нових напрямків: будівельні крани, фасадні люльки BMU, бетононасоси і бетонораздаточние стріли європейського і китайського пр-ва.

У зв’язку з ЦІМ оголошено конкурс на заміщення
нових відкритих вакансій
електромеханіків і фахівців з відновлення. Сервісна служба МГК “Вірамакс” запрошує на роботу в таких містах як: Київ, Львів, Одеса.

“Ми не просто розширюємо технічну службу. Наше завдання повністю автоматизувати процеси прийняття заявок вже в поточному році. Це дозволить зробити наш сервіс ще швидше. А швидкість – це ж гроші. В даному випадку ми допомагаємо заробляти нашим клієнтам. Менше простоїв, менше затримок – більший прибуток наших клієнтів “, – роз’яснює автор і власник МГК” Вірамакс “Геннадій Захаренко.

 

Дізнатися більше про послугу “Швидкої будівельної служби”  – https://viramax.ua/servis/

 

Детальніше про вакансії сервісної служби МГК “Вірамакс” – https://www.work.ua/jobs/by-company/261209/

 

Відео блог компанії – https://www.youtube.com/channel/UCuMbck_griU546CFpFpRQDQ?view_as=subscriber

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад