Новини та акції

ВИШКА ТУРА ДЛЯ РЕМОНТНИХ І ВІДНОВНИХ РОБОТ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕННЯ

 

Вишка тура  є незамінним обладнанням для проведення локальних робіт з ремонту будівель та споруд, прокладання та обслуговування комунікацій, повітроводів тощо. Є модульною металоконструкцією баштового типу, зібраною з трубчастих елементів, що має прямокутну базу, настили з люками, вбудовані сходи, чотири гвинтові опори і чотири ходові колеса з фіксаторами. Для того, щоб конструкція була стійка на висотах від 6-ти і більше метрів, вишки також комплектуються чотирма стабілізаторами.

Регулювання тури в горизонтальній площині за рівнем здійснюється за допомогою гвинтових домкратів. Якщо робоча висота зібраного обладнання 8 і більше метрів, є сенс використовувати не тільки стабілізатори, а й анкерні зв’язки, що надійно закріплюють вежу до поверхні фасаду об’єкта, що обслуговується. Якщо ж анкеритися нема до чого, стабілізатори допоможуть утримати вежу з робітниками в рівновазі.

Матеріали, застосовувані виготовлення будівельних вишок тур різні. Як правило, елементи обладнання виготовляються з конструкційної сталі, однак якщо вишки експлуатуються інжиніринговими компаніями, всередині приміщення, вони можуть бути виготовлені з легкого і міцного алюмінієвого сплаву. Це пов’язано не стільки з тим, що алюмінієві тури не іржавіють, скільки з культурою виробництва, оскільки обладнання сталі значно дешевше і ремонтопридатніше ніж обладнання алюмінію. І, зрозуміло, алюмінієві вишки значно легші за сталеві, що дозволяє їх переносити в важкодоступні місця і там збирати в єдину конструкцію.

Перевагами вишок тур є їх: простота складання та обслуговування, недорога вартість, незначна площа зберігання та транспортування. Крім того, конструкції швидко монтуються та розбираються, що також є плюсом. Для роботи на вежах-турах допускаються співробітники, які мають необхідні допуски за висотою, і пройшли інструктаж з техніки безпеки.

Зібрати вежу на 6-8 метрів навчені співробітники зможуть годину, а саме навчання безпечного складання займає не більше години. При цьому для монтажу достатньо трьох – чотирьох осіб. Це також є плюсом на користь використання такого інструменту.

Незважаючи на те, що вежі-тури доступні за ціною, бригадам не завжди необхідно їх купувати. Якщо проекти, де застосовується саме цей вид будівельного обладнання реалізуються нечасто або немає складських площ для зберігання тур, вежі можна легко взяти в оренду і після завершення робіт на об’єкті, повернути орендодавцю.

Продажем та орендою вишок-тур професійно займається Міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Представництва підприємства перебувають у всіх значних центрах будівництва, що уможливлює придбати або взяти в оренду будобладнання протягом години від моменту звернення до компанії.

Звертайтеся до ВІРАМАКСу з питань придбання та оренди вишок-тур!

Компанія забезпечить вас надійним обладнанням, надасть послуги з шеф-монтажу,

монтажу та навчання роботи на ньому!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад