Новини та акції

Який бетон підійде для бетононасоса

З чого складається бетон і чим різні марки відрізняються між собою?

Бетонні суміші використовується для будівництва об’єктів різного призначення, а для зручності перекачування готових розчинів використовують спеціальне дороге обладнання – Бетононасоси. Бетононасос здатний оптимізувати процес будівництва, підвищити швидкість виконання робіт, так як дозволяє швидко закачувати бетон у важкодоступні місця на великі відстані.

Для того щоб уникнути передчасного зносу і поломки техніки, важливо не тільки слідувати інструкції з експлуатації, але і відповідально підходити до вибору будівельних матеріалів. Так, всі види бетону – це суміш в різних пропорціях води, щебеню, піску та цементу, куди додаються пластифікатори і гідрофобізатори, що дозволяють підвищити стійкість до мінусових температур і вологості. Між собою бетонні суміші відрізняються структурою, величиною фракцією і щільністю.

Який бетон підійде для бетононасоса?

Технічно будь-яка суміш Підходить для бетононасосів, але вибираючи будівельні матеріали, важливо щоб вони відповідали таким вимогам як:

  • оптимальна консистенція-співвідношення води і цементу повинно бути близько 0,5-0,65, так як занадто
  • рідка суміш менш міцне, а суха не така пластична;
  • віддавайте перевагу бетону класу рухливості П4 і П5;
  • звертайте особливу увагу на величину фракцій — допускається діаметр щебеню не більше 30%, а гравію — не більше 40% від внутрішньої величини бетоновідводу.

Не варто використовувати суміші невідомого виробництва-купуйте тільки сертифіковані будівельні матеріали, виготовлені відповідно до ГОСТу, так як виробники спецтехніки не несуть відповідальності за поломки в результаті застосування неякісних витратних матеріалів

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад