Виробники

Baimai

Shandong Baimai Construction Machinery Co, Ltd, заснована в 1995 році, це професійне підприємство з виробництва баштових кранів Національним бюро контролю якості, в даний час є одним з великих підприємств з виробництва будівельної техніки в Шаньдуні, провінція Китай. У грудні 2008 року ми виграли премію «Топ-50 підприємств Китаю з виробництва баштових кранів», видану Державним відомством по товарних знаках. Щоб відповісти на заклик західного розвитку штату, компанія в 2010 році створила Sichuan Baimai Construction Machinery Co, Ltd в провінції Гуанань Сичуань, компанія займає територію площею 5300 квадратних метрів і має статутний капітал у розмірі 15 мільйонів юанів. . У 2014 році з нашого заводу було експортовано 2985 комплектів баштових кранів по всьому світу, включаючи Південно-Східну Азію, Близький Схід, Африку тощо.

Дослідження та розробки ( НДДКР) – у співпраці з коледжами були представлені передові технології виробництва баштових кранів та обладнання з Європи, Японії та Америки. – Співпрацювати з міжнародними першокласними підприємствами для встановлення стратегічного партнерства та відносин поставок, з сировини, запчастин

закупівлі запчастин та інші джерела, що гарантують якість потоку машин Baimai.
– Національна дослідницька академія різного будівельного обладнання більше 22 років.
– Постійна розробка нових рішень і продуктів, адаптованих до вимог.
– Технічні експерти з великим досвідом роботи у відповідних областях.

Продукція
– Наша продукція охоплює 9 серій з більш ніж 20 моделей, таких як QTZ40. QTZ50. QTZ63.QTZ80, технічні індикатори досягли лідируючого рівня в країні і за кордоном.
– Повна система контролю якості.
– Повна виробнича потужність до 2000 баштових кранів на рік (з різним навантаженням від 4 тонн до 25 тонн)

Комерція та маркетинг
– З 50 співробітників виросла компанія-мільйонник з більш ніж 700 співробітниками.

– Повний міжнародний досвід ведення бізнесу.
– Глобальна мережа і стратегія локалізації.
– Професійна та високоефективна команда.