Виробники

Top Sky

Top Sky Construction Equipment Trading LLC-спеціалізована компанія в області купівлі, продажу, оренди, контракту на технічне обслуговування та запасних частин для баштових кранів і підйомників для будівель. Top Sky була заснована в 2006 році в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів (Абу-Дабі).
Відповідно до якості наших послуг і нашої уваги до техніки безпеки, а також нашої турботою і прагненням надати кращі послуги, наша кваліфікована і професійна команда.
Top Sky отримав сертифікат ISO 9001: 2008 Top Sky спеціалізується на постачанні всіх видів баштових кранів для будь-яких будівельних проектів під контролем нашої професійної і добре навченої команди інженерів, експертів і техніків, щоб надати послуги, що відповідають всім вашим потребам і очікування.

Компанія реалізувала кілька проектів, які сприяли створенню багатьох веж в Об’єднаних Арабських Еміратах, надаючи кращі послуги в області продажу, ПОКУПКИ, оренди, контрактів на технічне обслуговування і запасних частин для баштових кранів і підйомників.