Виробники

Stros

STROS-ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА ПІДЙОМНИКІВ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО БУДІВНИЦТВА

STROS-сучасна європейська компанія (Чехія, м. Селдчани) – виробник підйомного обладнання для професійного будівництва та промисловості з більш ніж 60-ти річною історією.

Виробничий парк підприємства представлений сучасними високотехнологічними верстатами, дробеструйной камерою для зачистки металу від окалини і корозії, а також камерою порошкового забарвлення елементів обладнання.

Товарна лінійка компанії представлена п’ятьма основними напрямками:

  • Щогловими вантажопасажирськими будівельними підйомниками вантажопідйомністю від 0,4тн.-до-3,2тн.;
  • Щогловими вантажними будівельними підйомниками вантажопідйомністю от 0,4тн.-до-3,2тн.;
  • Фасадними люльками і підвісними мостами;
  • Щогловими фасадними платформами вантажопідйомністю 1тн., 2тн. и 3 тн.;
  • Спеціальними, в тому числі і вибухозахищеними підйомниками для промисловості;

В рамках додаткової виробничої програми STROS виробляє скловарні Печі безперервної дії і шумоізольовані камери

Крім того, нещодавно STROS запустила виробництво автоматизованих паркувальних систем, що дозволяють на одному парко-місці розміщувати два і більше транспортних засоби.

На вантажопідйомному обладнанні STROS побудовано чимало відомих і яскравих архітектурних і промислових об’єктів по всьому світу.

Серед них такі як Вежа “Меркурій Сіті Тауер” і вежа “еволюція «(Москва),» Лахта Центр” (Санкт-Петербург) і багато інших.

Одно і двох кабінні Будівельні підйомники від STROS дозволяють істотно збільшити продуктивність праці на об’єктах будівництва за рахунок високої швидкості підйому вантажів і людей, великої вантажопідйомності, простотою монтажу на задану висоту і технічного обслуговування.

Надійність і безпека забезпечуються комплексом захисних пристроїв, датчиків і високою якістю компонентів керуючих електричних ланцюгів.

У 2019 році компанія STROS уклала стратегічну партнерську угоду з міжнародною групою компаній ВІРАМАКС про ексклюзивне право продажів техніки і комплектуючих чеської компанії на території України і Казахстану.

ВІРАМАКС має власний орендний парк підйомників, платформ і колисок в Україні та Казахстані, якими успішно комплектує об’єкти професійного будівництва з 2004 року.

Регіональні представництва компанії знаходяться в містах: Київ, Одеса, Львів і Дніпро в Україні, і в містах: Алмати, Нур-Султан – в Казахстані. Крім того, компанія має власний штатом технічної служби, складськими запасами комплектуючих і запасних частин в кожному регіональному представництві, що дозволяє вирішити будь-яке технічне питання оперативно і комплексно.

Таким чином, STROS в особі ВІРАМАКС придбав надійного партнера, здатного не тільки просувати продукти чеського виробника на території зазначених країн, а й надати професійну сервісну технічну підтримку товарам цього бренду, якісно монтувати і ремонтувати таке обладнання.

Для того, щоб замовити техніку STROS і подальшу сервісну підтримку, вам достатньо зробити п’ять простих кроків:

  • Звернутися в представництва ВІРАМАКС в Україні або Казахстані;
  • Визначитися з типом і моделлю цікавить обладнання;
  • Укласти договір і оплатити рахунок;
  • Отримати товар відмінної якості на складі ВІРАМАКС або замовити доставку на ваш об’єкт;
  • Укласти з ВІРАМАКС договір постійного сервісного технічного обслуговування.

Замовляйте підйомники STROS для будівництва та промисловості у ВІРАМАКС!

Ми забезпечимо поставку, монтаж і подальше технічне облуговування на професійному рівні!