Виробники

Dayang Parking

Даянг була підтверджена сертифікатами “Ліцензія на виробництво спеціального обладнання” та “ліцензія на встановлення, оновлення та технічне обслуговування спеціального обладнання”, виданими Національним бюро з нагляду та контролю якості, і пройшла сертифікат якості ISO9001 та сертифікат CE. Вона була призначена компанією високих і нових технологій в провінції Шаньдун, а також компанією Shandong Star Company по патентах Китаю. Це Центр досліджень і розробок технологій механічних паркувальних систем Вейфан. Ми є одним з учасників розробки стандартів» стандарти конструктивної конструкції механічної паркувальної системи ” китайським інститутом проектування та дослідження архітектурних стандартів.
Зараз Даянг має понад 300 патентів. Серед них кілька патентів на інтелектуальну гідравлічну високошвидкісну вертикально-горизонтальну паркувальну систему PSH, гідравлічну паркувальну систему з комбінованою заміною, унікальний пристрій стеження, що запобігає падінню, і технології пристрою контролю ходу, які заповнюють вітчизняні прогалини. Займає лідируючі позиції в тій же лінійці. Всі продукти використовують оригінальні імпортні комп’ютерні панелі управління і ключові технології, пройшли всі суворі випробування на безпеку. У нас є потужний центр технічних розробок, в якому працює понад 200 кваліфікованих фахівців. Сильна технічна команда-запорука швидкого розвитку. Всього понад 3000 співробітників.
Dayang використовує всі переваги талантів, технологій та обладнання для дослідження та виробництва серії чудових продуктів, адаптованих до внутрішніх потреб Китаю. Основна продукція: Вертикально-горизонтальний ПШ від 2 до 15 рівнів; Вертикально-горизонтальний ямний підйомник розсувний ПШ з 3-х рівнів в ямі, 18 рівнів на землі; Back Cantilever PSH2, Підвальна парковка, Підйом ями (PJS3), Проста парковка PJS, Парковка з вертикальним підйомом, Парковка з тягової вишкою, Многоколонная розумна парковка з заміною гребенів, Парковка з гідравлічною головоломкою на піддонах, Парковка з вертикальним підйомом шафи, Повністю автоматичне переміщення площині PPY, Розумна система паркування, Автомобільний ліфт, Поворотна плита для автомобілів, Переміщення літака, парковка штабелевкладальника, система паркування з гідравлічними головоломками, система паркування з висувними ящиками, поворотна система паркування і т. Д. Наші продукти мають переваги різних типів, надійну безпеку, зручність експлуатації, гарний зовнішній вигляд, менше покриття території, високий ступінь використання землі, зручна установка, низьке споживання і низький рівень шуму. Наші паркувальні системи адаптуються до різних умов ділянки.
У Dayang є сучасні виробничі цехи площею понад 78000 квадратних метрів, науково-дослідні Офісні будівлі площею понад 19000 квадратних метрів, а також безліч передового і супер виробничого обладнання. Тепер у нас є 150 передових інженерів, 200 інженерів, 800 техніків і кваліфікованих робітників. Середньорічна виробнича потужність виконуваних проектів становить понад 20 000 місць. Dayang має намір розробити систему паркування бренду Dayang, засновану на перевагах продуктів, для розвитку внутрішнього і міжнародного ринків. Наша продукція вже експортована в більшість країн світу.
Dayang дотримується принципу сучасного управління та виробництва. Ми завжди керуємося вимогами клієнтів; ” перше керівництво, супер технології, сучасне обладнання, відмінні таланти і кращі послуги» – принцип нашої компанії; «єдність, творчість, інновації та відданість» – це дух нашої компанії. Задоволення потреб клієнтів завжди є нашою основною і кінцевою метою.
“Кількість місць обмежена, а парковка не обмежена». Dayang Parking Co., Ltd. вітаю всіх друзів і партнерів з усього світу на світле майбутнє.