Новини та акції

ДВОХРІВНЕВА ПАРКУВАЛЬНА СИСТЕМА – ВІДМІННЕ РІШЕННЯ ПРИ ОБМЕЖЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ПІД ПАРКУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Для збільшення кількості паркувальних місць на обмеженій ділянці існують сучасні інноваційні рішення – автоматизовані системи паркування. Вони бувають залежного та незалежного типу.

Залежний тип передбачає, що для того, щоб опустити вниз автомобіль, припаркований на верхньому ярусі, автомобіль, що стоїть на нижньому ярусі, повинен виїхати з місця для паркування. У системах незалежного типу такої необхідності немає – у них інший принцип роботи, а комп’ютерний блок управління «бачить» який автомобіль нижнього ярусу необхідно зрушити убік, щоб могла безперешкодно спуститися платформа з верхнього ярусу та повністю керує маршрутом переміщення платформ.

До парковок залежного типу відносять дві стійкові системи, у яких підйомна платформа знаходиться між двома стійками. Підйом та опускання платформи здійснюється електрогідравлічним приводом. Спочатку на платформу в’їжджає один автомобіль, платформа піднімається на задану висоту і фіксується, потім у простір, що утворився під платформою паркується наступний автомобіль. Для того, щоб верхній автомобіль зміг опуститися та виїхати, процедура повторюється у зворотному порядку.

hydroparking

Залежні автопарковки можуть бути не тільки дворівневими, а й трьох-п’яти рівними. За таких умов виготовляється підземне сховище – шахта для зберігання автомобілів. І видача нижніх авто здійснюється шляхом підйому гідравлічною системою всієї конструкції з приямка – на задану висоту аж до моменту, коли місце зберігання автомобіля не виявиться на поверхні чітко позиціонованим для зручного та безпечного виїзду з паркування.

Двох стоєчних систем є досить недорогими рішеннями, що дозволяють паркувати на одному місці відразу два автомобілі. Наприклад, вартість такого механізму для кросоверів, вантажопідйомністю до 2,5 тонни з монтажем знаходиться в межах 5200 – 5400 дол. (для автопарковок азіатських виробників).

Такі рішення відмінно підходять для організації дворівневих парковок на прибудинкових територіях, в підземних паркінгах (якщо дозволяє висота), у готелів, баз відпочинку, торгово-офісних центрів приватних домоволодінь якщо потрібно збільшити кількість місць для відносно невеликої кількості автомобілів. Якщо ж метою є значна кількість парко місць на обмеженій території, краще використовувати пазлові автопарковки, або системи стелажного зберігання.

Двох стійкове паркування проста в монтажі та експлуатації, недорога в обслуговуванні. Для неї не завжди потрібний фундамент. Якщо монтаж проводиться на підготовленій бетонній поверхні (наприклад, у підземному паркінгу), достатньо закріпити лапи механізму на анкерних кріпленнях. У разі монтажу обладнання на землі, фундамент може бути виконаний стрічковим, плитою, або так званими «склянками» – все залежить від геодезичних особливостей конкретного місця експлуатації.

Змонтувати двох стійкове паркування на підготовленому майданчику можна за день. Причому, для монтажу немає необхідності використовувати автокран або маніпулятор. Кожен із елементів паркувальної системи розрахований за вагою таким чином, щоб його могли підняти дві людини.

Двох стійкова автоматизована паркувальна система залежного типу обладнана системами безпеки – датчиками наявності сторонніх у робочій зоні автопарковки та механічним блокатором, що запобігає довільному опусканню платформи на автомобіль, що стоїть нижче. Також, в системі є обмежувач верхнього положення платформи (кінцевий вимикач), що відключає механізм підйому при досягненні платформою необхідного положення у вертикальній площині.

Сервісне обслуговування механізмів здійснюється щомісяця. У ході ТО здійснюється загальна діагностика стану механізму, датчиків, натяг тросу або ланцюга, перевіряється стан сальників та ущільнювачів гідравліки, якість роботи гідроклапану. Перевіряється рівень технологічної рідини у баку. При регулярному використанні паркування, щорічно можуть підлягати заміні манжети та сальники гідравліки, опорні ролики, технологічна рідина. Загальна витрата на утримання паркувальної двох стоїчної системи на рік не перевищує 350-500 дол.

Професійно проектує, постачає, монтує та обслуговує дві стійкові автоматизовані системи в Україні Міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія також безкоштовно навчає правилам безпечної експлуатації подібного обладнання.

Для того, щоб отримати двох стійкове паркування залежного типу, достатньо зробити кілька простих кроків:

  • Звернутися до компанії з будь-якої з можливих ліній комунікацій;
  • Визначитись з параметрами двох стійкової системи;
  • Укласти договір постачання та монтажу;

Для того, щоб ваша автопарковка працювала безперебійно та надійно, надалі є сенс укласти з ВІРАМАКСом договір постійного сервісного обслуговування обладнання.

Звертайтеся до ВІРАМАКСу щодо постачання, монтажу та сервісного обслуговування двох рівневих систем залежного типу!

Ви отримаєте комплексне рішення на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад