Виробники

COMANSA

COMANSA-БРЕНД БАШТОВИХ КРАНІВ З ІСПАНІЇ, ЯКИЙ ЗАВОЮВАВ СВІТ

Операторам сучасного будівельного ринку добре знайомий іспанський бренд COMANSA, що пропонує ринку високотехнологічні баштові беззастережні (так звані «плоскі») крани з модульною системою секцій вежі і стріли, і крани з підйомною стрілою.

З 2018 року бренд COMANSA об’єднує дві торгові марки двох виробництв: Європейського-LINDEN COMANSA і китайського-COMANSA CM, 100% акцій якого компанія купила в 2015 році.

Історія організації почалася в 1962р.в Уарті, Наварра, Іспанія. Спочатку компанія називалася IMAUSA і займалася виготовленням будівельного інструменту. Проте вже в 1966 році компанія виготовляє свій перший кран поки ще за Ліцензією SOTECO, а через два роки – в 1968 році з виробництва виходить перший кран під брендом COMANSA.

У 1983 році компанія набуває права на модульну систему LINDEN 8000 і починає її застосовувати при виготовленні кранів під торговою маркою COMANSA.

Продукція компанії настільки добре була прийнята будівельниками, що в 2001році виробник відкриває представництва в США, щоб надавати вантажопідйомні машини будівельному і промисловому сектору США і Канади.

У 2006 році організація починає свою виробничу діяльність в Китаї і вже до 2015 року володіє 100% акцій азіатського заводу.

Товарна станція швидкої медичної допомоги COMANSA представлена швидкомонтованими і беззастережними вільностоячими баштовими кранами з вантажопідйомністю від 4-х до 90 тонн, а також серію кранів з поворотною підйомною стрілою, з максимальною вантажопідйомністю до 64 тонн.

Основний сегмент застосування вантажопідіймальних машин бренду-промислові та будівельні об’єкти, морегосподарський комплекс, енергетика і т. п.

Придбати баштові, махові і Швидкомонтовані крани COMANSA в Україні та Казахстані можливо у компанії ВІРАМАКС – лідера будівельного ринку з оренди та продажу будівельної техніки, та обладнання (будівельні та промислові підйомники,  крани баштові, Швидкомонтовані, само розкладаючі, фасадні люльки, щоглові платформи, будівельне риштування, автоматизовані паркувальні системи и системи постійного доступу до фасадів BMU).

Компанія здійснює поставку, монтаж і сервісне технічне обслуговування баштових кранів різних брендів під ключ. Представництва ВІРАМАКС в Україні знаходяться в містах: Київ, Одеса, Львів, а в Казахстані – в містах Нур-Султан і Алмати.

обслуживание фасадных строительных люлек системы давид

Переваги співпраці з ВИРАМАКС:

  • Можливість вибрати вантажопідйомне обладнання нове і б/у цікавить вас бренду;
  • Наявність складів з обладнанням, запасними частинами та комплектуючими до нього;
  • Наявність власної технічної служби з оперативністю реагування від 2-х годин з моменту звернення;
  • Наявність всіх необхідних документів для монтажу та обслуговування вантажопідйомних механізмів;
  • Компанія навчає відповідальних співробітників клієнтів правилам безпечної експлуатації техніки;
  • Наявність власного конструкторського відділу, що дозволяє проектувати монтаж і розстановку обладнання максимально ефективно і безпечно;
  • Компанія надає і забезпечує гарантійні зобов’язання в Україні та Казахстані на всю продукцію, що поставляється.
  • У ВІРАМАКС з одних рук ви можете замовити поставку техніки, її монтаж, технічне обслуговування та експлуатацію операторами компанії.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання придбання вантажопідйомних механізмів бренду COMANSA!

Ми допоможемо професійно підібрати обладнання та забезпечимо якісну технічну підтримку його подальшої експлуатації!