Продаж

Головна / Продаж / Будівельні підйомники

Будівельні підйомники

У світі архітектури, що нестримно розвивається, основне місце займають висотні будівлі. Для їхньої забудови та ремонту фасаду потрібно спеціальне устаткування, здатне піднімати велику вагу. Із цим завданням впорається підйомник будівельний. Це спеціальні машини, здатні піднімати на необхідну висоту як будівельні матеріали, так і будівельників.

Підйомні механізми відрізняються надійністю і великою вантажопідйомністю. Апарати мають пересувну або стаціонарну конструкцію і розрізняються між собою за типом класифікації.

Якщо на вас чекає будівельно-ремонтні роботи у будівлі, висота якої більше ніж 9 поверхів, необхідно купити будівельний підйомник або взяти його в оренду. Ціна залежить від типу механізму, його характеристик і термінів постачання.

Пристрій і принцип роботи будівельного підйомника 

Незалежно від типу конструкції механізми, здатні підняти вантаж вертикально догори, характеризуються однаковим принципом роботи і самим обладнанням. 

Суть полягає в тому, що електродвигун приводить в рух лебідку, яка і відповідає за підйом вантажної кабіни. Управління здійснюється за допомогою електронного пульту. Оснащений механізм такими складовими:

 • двигун і блок управління;
 • гальма і блокератор;
 • обмежувач вантажопідйомності;
 • робоча платформа;
 • лебідка;
 • вантажний майданчик.

На даху будівлі за допомогою чавунних та бетонних противаг закріплюються спеціальні консолі, до яких приєднуються робочі та страху вальні канати, які утримують робочу платформу будівельного підйомника. Кожен елемент виробу відрізняється високою якістю. Механізм в цілому прикріплюється до стіни будівлі за допомогою опор.

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення до компанії

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладання договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Види будівельних підйомників

Типи механізмів мають широку класифікацію і різняться між собою за такими ознаками:

 1. За вантажопідйомністю. Чим вона вища, тим більш високі вимоги пред’являються до самої конструкції механізму і до якості монтажних робіт при його розміщенні безпосередньо на об’єкті.
 2. За швидкістю і висотою підйому. Підйом на максимальну висоту забезпечують щоглові конструкції зі швидкістю 10 м/хв.
 3. За функціональністю. Підйомник для будівельних робіт може здійснювати вантажне, вантажопасажирське або монтажне вертикальне транспортування.
 4. За типом несеної конструкції. Щогловий апарат – це наземна станція, кабіна для вантажу, щогла та кріплення. Сама щогла може нарощуватися по мірі просування вгору. Конструкція підвісного механізму складається з люльки та канатів. Підійде у тому випадку, коли більш зручно згори отримати доступ безпосередньо до робочого місця. Також є шахтні, скіпові та стріловидні засоби перенесення.

Усі види будівельних підйомників відрізняються між собою технічними характеристиками, які формують ціну устаткування. 

Окремо варто згадати стаціонарні конструкції. Купити риштування чи орендувати буде цікаво, коли вимагається провести фасадні роботи невисотних будівель.

Популярністю користуються щоглові підйомники. На сайті представлені обидва варіанти: однощоглова робоча платформа і двощоглова робоча платформа. Ви можете ознайомитися з основними їх характеристиками і вантажопідйомністю.

Переваги і сфера застосування підйомників

Сучасні механізми мають наступні переваги:

 • якість, надійність і тривалий термін використання;
 • зручне транспортування, монтаж і демонтаж;
 • відносно невелика вага;
 • швидкість підйому вантажу і бригади спеціалістів до робочого місця;
 • великий асортимент пропонованих моделей;
 • можливість виконувати роботи на будь-якій висоті.

Устаткування використовується для реставрації фасадів, коли йде ремонт та будівництво споруди, його зовнішня обробка, установка вікон.

Як купити будівельний підйомник

Продаж будівельних підйомників оформлюється під особисте замовлення. Є обладнання і в наявності. Залиште заявку на сайті – найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер, проконсультує з усіх питань і допоможе купити необхідне устаткування.

Наші переваги

ПОСТІЙНЕ НАЯВНІСТЬ

Представництва компанії

СЕРТИФІКАТИ

ЯКІСТЬ


Скидка 10%«на парковку»Вам доступен бонус и скидка