Виробники

Заводи виробники будівельного обладнання та будівельної техніки

Компанія Вірамакс співпрацює зі світовими і надійними з заводами виробниками будівельної техніки такими як:

 • Cox Gomil (Європа);
 • GJJ (Китай);
 • Stros (Чешска Республіка);
 • Еlectroelsa (Італія);
 • Geda (Європа);
 • Alimak (Швеція);
 • Monoser (Турція);
 • SANPARK (Турція);
 • BETONSTAR (Турція);
 • JIUHE (Китай);
 • TOP SKY (Китай);
 • SCM (Китай);
 • DAYANG PARKING (Китай);
 • JASO (Китай);
 • BOOM MAKINA (Турція);
 • BAIMAI (Китай);
 • SANNY (Китай);
 • ROYAL MAKINA (Турція);
 • Dahan Construction Machinery (Китай);
 • Sky Climber (США).

Cox Gomil

У 2017 році CoxGomyl була продана глобальній компанії, що займається рішеннями вертикального доступу, Alimak Group. Хоча бренд продовжує працювати окремо, участь у групі означає об’єднані переваги, такі як розширений портфель продуктів, підвищення ефективності ланцюжка поставок і можливості НДДКР, що створюють ще більш сильні, неперевершені можливості з 100 точками поширення і 2400 співробітниками по всьому світу.

GJJ

Machinery Co., Ltd. розташована в закордонному китайському науково технологічному промисловому парку, місто Хуашань, район Хуаду, Гуанчжоу, поруч з аеропортом Гуанчжоу Новий Байюнь. Це професійний виробник будівельних ліфтів і національного будівельного ліфта. Блок віце-президента Асоціації. Компанія була заснована в 1996 році зі статутним капіталом в 15 мільйонів юанів, що займає площу в 100 акрів, в даний час в ній працює 1200 чоловік (включаючи 140 середнього і старшого технічного персоналу), а загальні активи складають 200 мільйонів юанів. Компанія щорічно виробляє 2000 будівельних ліфтів з продуктивністю, що перевищує 1 мільярд доларів США, при цьому експорт становить 70 мільйонів доларів США в іноземній валюті.

Stros

“Ми розробляємо, виробляємо, продаємо, встановлюємо та обслуговуємо підйомне обладнання по всьому світу більше 60 років. За цей час ми стали одними з лідерів світового виробництва, особливо там, де важливі експлуатаційна надійність і довговічність.

У нашій сучасній роботизованій діяльності ми поважаємо традиційні передові методи і використовуємо тільки високоякісні матеріали. У нашій діяльності ми також займаємося виробництвом сталевих конструкцій, механічною обробкою, лазерним різанням матеріалів та іншою інженерною продукцією на замовлення.

Пропоноване нами технічне рішення повністю відповідає вимогам і побажанням наших замовників. Після завершення проекту ми повністю навчимо персонал і сервісні бригади, і ми як і раніше повністю доступні для вас.

Наші клієнти високо цінують нашу всесвітню мережу продажів і обслуговування, а також довгострокову і швидку доступність запасних частин.

Виберіть STROS для свого проекту – Ви отримаєте унікальне джерело світового досвіду і партнера, на якого можете повністю покластися.”

Geda

З моменту свого заснування в 1929 році в якості невеликої компанії з ремонту сільськогосподарської техніки, до свого ювілейного року компанія GEDA налічує 560 співробітників і сім філій по всьому світу. У квітні 2019 року на виставці Bauma в Мюнхені компанія GEDA представила абсолютно новий виставковий стенд під девізом «наступний рівень».

ELECTROELSA

Виробник Авто вантажопідйомних платформ, транспортних платформ, вантажних ліфтів і будівельних підйомників, ELECTROELSA почав свою діяльність в 1982 році з проектування і будівництва цивільних і промислових установок.

ELECTROELSA входить в підйомний сектор в якості постачальника пультів управління для виробників підйомних машин. З 1995 року компанія відкриває механічний відділ і присвячує себе незалежному повному виробництву підйомних систем на зубатому колесі і кремальєрі і швидко стає одним з найпрестижніших виробників в галузі.

ELECTROELSA виробляє внутрішньо 100% своєї продукції у всіх його складових частинах, в тому числі контрольних панелей. Компанія використовує передові технологічні системи для механічного та електричного проектування. Для виробництва використовуються Робототехнічні системи для зварювання і автоматичного маркування процедур для нумерації проводів і кабелів всередині квадратів. Компанія також виробляє продукцію “виготовленого на замовлення” для того, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів по всьому світу, від Японії до США.

Alimak

Alimak пропонує доступ до своїх продуктів і послуг через велику мережу повністю належать їй компаній з продажу, оренди та обслуговування на 15 ринках по всьому світу. Крім того, у нас є дистриб’ютори, що працюють під власним ім’ям, які пропонують нашу продукцію ще на 75 ринках.

Sky Climber

Провідний у світі виробник підвісних лісів / подіумів
Sky Climber ® зі штаб-квартирою в Делавері, штат Огайо, є лідером в області проектування, виробництва і розповсюдження обладнання з підвісним доступом, використовуваного в промисловому / комерційному будівництві і при технічному обслуговуванні.

Monoser

monoser ® – це торгова марка компанії ALTERMEKA Engineering, яка була заснована в Анкарі, Туреччина в 2015 році, з метою запропонувати комплексні рішення в галузі машинобудування. Засновник і власник ALTERMEKA Engineering, інженер-механік пан Гюнан Гюрсулар, що володіє більш ніж 25-річним досвідом і знаннями, до сьогоднішнього дня розробив комплексні рішення для машин (проектування і виробництво) для багатьох різних секторів. monoser ® проектує і виробляє машини та обладнання, які полегшують перекачування і роздачу бетону і є основним компонентом будівництва.

SANPARK

Компанія SanPark заснована на більш ніж 60-річному досвіді виробництва гаражних підйомників і підйомного обладнання. Sanpark є провідною компанією в своєму секторі в Туреччині, а також має збутові та маркетингові організації, що працюють в 14 країнах на світовому ринку.

Санпарк пропонує товари та послуги в 42 країнах. Sanpark Parking Systems виробляє Паркувальні рішення нового покоління, економічні та технологічні паркувальні системи на виробничому підприємстві площею 22 000 м 2 і більш ніж 200 співробітниками. Основними цілями Sanpark є збільшення кількості безкоштовних площ, підвищення якості життя, створення найдешевших, простих і найбільш економічних парковок для людей, яким доводиться ризикувати і відчувати сильні стреси в багатолюдному міському житті.

Sanpark виробляє паркувальні системи як для фізичних потреб, так і індивідуальні рішення. Ми пропонуємо оптимальні рішення з кращими цінами на інженерні роботи, які виконуються з використанням кращих технологій в галузі.

Sanpark реалізує найвищі стандарти безпеки, використовує найвідоміші компоненти і виробляє високоякісні машини з чудовою інженерною інформацією.

Ми відрізняємося визначенням конкретних вимог клієнта і поданням найбільш сумісного рішення за найкращими цінами. Санпарк надає безперебійні запасні частини та сервісне обслуговування. Також Sanpark надає послуги з повного технічного консультування. Ми пишаємося тим, що є піонером у своєму секторі.

BETONSTAR

Betonstar, заснована в 2008 році, є компанією з 100% турецьким капіталом, яка успішно виконує свої послуги з продажу, обслуговування та запасних частин. Betonstar виробляє автобетононасоси, змішувальні насоси, стаціонарні насоси та гідравлічні бетоноукладачі на своєму заводі площею 100 тисяч квадратних метрів, розташованому на виробничому заводі в Ізмірі Торбали.

Betonstar пропонує швидкі рішення 7 днів на тиждень в цілодобовому режимі, включаючи післяпродажне технічне обслуговування і велику сервісну мережу зі світовим розумінням Туреччини і всього регіону. Виготовлення запасних частин і наявність запасу запчастин; маючи сертифікати CE, ASME, GOST-R, U-SEPRO, ISO 9001, Betonstar в найкоротші терміни поставляє якісні запасні частини своїм вітчизняним і зарубіжним клієнтам.

Betonstar прагне нести свої ноу-хау, виробничий досвід, досвід продажів і маркетингу в усі куточки світу.

JIUHE

Qingdao JIUHE Heavy Industry Machinery Co., Ltd. з 2011 року є однією високотехнологічною компанією з дослідженнями, розробками, виробництвом, продажами і післяпродажним обслуговуванням, спеціалізованим бетонним обладнанням, що спеціалізуються тільки на серійних автобетононасосах від 25м до 63м, автобетонозмішувач від 3м3 до 20м3, бетонораспределительная стріла від 15 до 52 м, стаціонарний бетононасос від 20м3 / год до 100м3 / год, бетонний завод від 25м3 / год до 240м3 / год.

У нашій компанії є три майстерень, один спеціалізується тільки на автобетононасосі / стаціонарних бетононасосах і збірці бетононасосних стріл, третій – тільки на виробництві автобетонозмішувачів, третій – на виробництві стріли і автобетонозмішувача, всі ці три заводи розташований в місті Циндао, недалеко від морського порту Циндао, дуже зручно для перевезення вантажів морем.

у нас також є багато філій

DAYANG PARKING

Компанія Dayang Parking Co., Ltd, що спеціалізується на вивченні, проектуванні, виробництві, установці та обслуговуванні механічного паркувального обладнання, була заснована в 2001 році. Штаб-квартира розташована в районі Вейчен міста Вейфан, а також з деякими виробничими філіями відділення High-Tech Zone. , Філія Ханьчжун в провінції Шаньсі і філія Цаосянь. Наша компанія була схвалена сертифікатами “Ліцензія на виробництво спеціального обладнання” та “ліцензія на встановлення, оновлення та технічне обслуговування спеціального обладнання”, виданими Національним бюро з нагляду та контролю якості, і отримала сертифікати якості ISO9001. . Це Центр досліджень і розробок технологій механічних паркувальних систем Вейфан.

Ми є одним з учасників розробки стандартів» стандарти конструктивної конструкції механічної паркувальної системи ” китайським інститутом проектування та дослідження архітектурних стандартів. Ми є членом Китайської асоціації паркувальних систем.

TOP SKY

Top Sky Construction Equipment Trading LLC-спеціалізована компанія в області купівлі, продажу, оренди, контракту на технічне обслуговування та запасних частин для баштових кранів і підйомників для будівель. Top Sky була заснована в 2006 році в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів (Абу-Дабі).

Відповідно до якості наших послуг і нашої уваги до техніки безпеки, а також нашої турботою і прагненням надавати кращі послуги, наша кваліфікована і професійна команда.

Top Sky отримав сертифікат ISO 9001: 2008 Top Sky спеціалізується на постачанні всіх видів баштових кранів для будь-яких будівельних проектів під контролем нашої професійної і добре навченої команди інженерів, експертів і техніків, щоб надати послуги, що відповідають всім вашим потребам і очікування.

Компанія реалізувала кілька проектів, в яких сприяла створенню багатьох веж в Об’єднаних Арабських Еміратах, надаючи кращі послуги з продажу, купівлі, оренди, контрактам на технічне обслуговування і запасним частинам для баштових кранів і підйомників будівель.

SCM

Sichuan Construction Machinery (Group) Co., Ltd-SCM, розташована в місті Ченду провінції Сичуань, є великим підприємством, що займається розробкою, виробництвом і продажем будівельної техніки в Китаї. Компанія SCM є попередником, який отримав міжнародний сертифікат системи менеджменту якості ISO9001 в цій галузі. Компанія SCM була визнана національним експериментальним підприємством в галузі інтелектуальної власності, національним підприємством, орієнтованим на якість і ефективність, національним високотехнологічним підприємством, національним першокласним підприємством з вимірювання та раціоналізації, національним першокласним підприємством з мобілізації постанов і підприємством з право займатися зовнішньою торгівлею. Китайська асоціація якості дев’ять разів поспіль присуджувала компанії SCM звання»загальнонаціональне підприємство по задоволенню запитів споживачів”.

Протягом багатьох років, коли компанія розвивається та розширюється, SCM постійно зосереджується на науці та технологіях для створення переваг, досліджень та розробки нових продуктів та технологій. У 1994 році СКМ була визнана національним високотехнологічним підприємством. У 1998 році технологічний центр SCM отримав статус технологічного центру провінційного рівня, в якому повністю застосовується САПР. Компанія SCM створила свою локальну технічну мережу і мережу управління виробництвом, яка забезпечує спільне використання всіх внутрішніх ресурсів кожним підрозділом і виводить управління і ефективність на новий рівень.

ROYAL MAKINA

Сфера діяльності компанії ” Royal Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi “» Роял Макіне Санайї ТІДЖАРЕТ ЛІМІТЕД Ширкеті);

• Виробництво гідравлічних бетонораспределителей,

• Виробництво механічних бетонораспределителей,

* Виробництво обладнання для подачі бетону,

Royal Makine ” також надає в оренду всередині країни машини та обладнання власного виробництва.

“Royal Makine”, є однією з провідних компаній в галузі виробництва естетичних, ергономічних гідравлічних і механічних бетонорозподільників, відповідно до світових стандартів і з високою якістю. “Royal Makine”, від розробки проекту до реалізації, на кожному етапі використовує новітні технології виробництва.

З цими досягненнями « “Royal Makine” розділяє з вами справедливу гордість за вихід на зарубіжний ринок і становлення компанією з швидким зростанням частки експорту.

“Royal Makine”, з досвідченим персоналом, спрямована на знаходження найбільш точних і економічно ефективних рішень, забезпечення постійного задоволення клієнта, з професійним персоналом як і раніше продовжує служити вам, дорогі друзі.

Shandong Baimai Construction Machinery Co., Ltd.
Схожі готелі Baimai будівельні машини Co., Ltd. у 1995 році, є професійний виробник вежі крана з боку держави Бюро якості та технічного нагляду. Наші компанії наполягають на “технологія процвітати на заводі”, залежать від R&D інститут, університети технічні переваги і наші власні сили, розвивати QTG20, QTG25, QTZ20, QTZ25, QTZ31.5, QTZ40, QTZ50, QTZ63, QTZ80, QTZ100, QTZ125, QTZ160, QTP5015 молотка головки вежі крана, pqzt плоскою частини вежі крана і SC200/200, scd200/200 будівництво підйомника.
SANNY
SANY є п’ятим у світі і найбільшим в Китаї підприємством в області виробництва будівельної техніки. Корпорація SANY-одне з провідних виробничих підприємств машинобудівної промисловості Китаю.

Sany Group – це міжнародна компанія, що займається виробництвом будівельної техніки:

обладнання для роботи з бетоном,
екскаватор,
гусеничних кранів,
самохідних кранів,
машин для забивання паль,
дорожньо-будівельної техніки,
портових машин,
вітрових турбін.