Оренда

Головна / Оренда / Оренда рамних будівельних риштувань

Оренда рамних будівельних риштувань

Відреставрувати фасад будівель, провести оздоблювальні або ремонтні роботи можна тільки за допомогою спеціальної конструкції – риштувань. Рамні риштування в оренду – це оптимальний варіант, тому що не потрібно витрачати шалені гроші, щоб купити каркас, який дуже швидко стане непотрібним. Конструкція знадобиться для проведення внутрішніх і зовнішніх ремонтних робіт висотою до 30 метрів.
аренда рамных лесов

Характеристика рамних риштувань

Полегшені рамні риштування являють собою міцну трубчасту конструкцію. Монтаж здійснюється за каркасно-ярусним типом. Встановити рамні риштування можна досить швидко, без спеціальних інструментів. Процес монтажу і збірки полягає в принципі кріплення «труба в трубу» із використанням спеціальних допоміжних елементів. Риштування складається з декількох комплектуючих:

  • допоміжні, торцеві прохідні рами;
  • перила або бортики;
  • діагоналі;
  • домкрат;
  • настил;
  • сходи.

Оренда рамних будівельних лісів обійдеться дешевше, ніж їх придбання. Вибрати собі оптимальний розмір не складе труднощів, тому що на прокат доступні конструкції висотою від 2 до 60 метрів. Якщо оформляється оренда рамних будівельних риштувань понад 10 метрів, їх необхідно буде додатково прикріпити до об’єкта. Це підвищить безпеку працівників, які здійснюють ту чи іншу висотну роботу.

Схема роботи

иконка телефонастрелочка вправо

Звернення до компанії

иконка менюстрелочка вправо

Вибір обладнання

иконка договорстрелочка вправо

Укладання договору

иконка доларстрелочка вправо

Оплата

иконка доставкастрелочка вправо

Доставка у ваше місто

иконка розводной ключ

Монтаж (при необхідності)

Переваги металевої конструкції рамних риштувань

Виконувати реставрацію або фасад на висоті без спеціального спорядження і техніки просто неможливо. У таких випадках обов’язково знадобиться оренда рамних риштувань. Наявність конструкції дозволить здійснювати будь-які висотні роботи. Кожна секція будівельних риштувань має параметри:

  • довжину в 3 метри;
  • ширину 1 метр;
  • висоту секції 2 метри.

Максимальне навантаження 200 кг/м.кв., при цьому варто враховувати, на яку основу встановлюється металевий каркас. Ідеально, якщо конструкція буде монтуватися на фундаменті, це безпечніше всього.

Де взяти на оренду рамні риштування

Щоб орендувати рамні риштування, спершу потрібно підшукати профільну компанію, яка надає подібні послуги. Оренда риштування у нас доступна на взаємовигідних умовах. Вартість залежить від кількості робочих днів. Всі деталі можна обговорити з менеджером в телефонному режимі. Оренда рамних риштувань (ціна завжди оговорюється) у нас обійдеться дешевше, попередньо варто тільки уточнити наявність конструкції потрібної висоти. Орендувати рамні риштування можна у будь-який час при необхідності.

Наші переваги

ПОСТІЙНА НАЯВНІСТЬ

ПРЕДСТАВНИЦТВА КОМПАНІЇ

СЕРТИФІКАТИ

ЯКІСТЬ