Новини та акції

Як вибрати будівельні риштування правильно

Чи знаєте ви як вибрати будівельні риштування для оптимальних умов роботи? Будівельні риштування принесуть низку важливих переваг: зручність і безпеку. Вибираючи правильні риштування, ви захистите себе та інших від падінь з висоти, а також від наслідків падіння будівельних матеріалів і обладнання. .

Зручність розміщення устаткування та матеріалів на майданчику будівельних риштувань економить час і енергію, що вже є основною перевагою. Більше не треба підійматися та спускатися східцями та тросами за кожним необхідним предметом устаткування.

Але, якщо стоїть питання про купівлю правильних будівельних конструкцій, варто враховувати декілька чинників і мати в запасі знання, які допоможуть зробити вибір.

как выбрать строительные леса

Різновиди будівельних риштувань

Види будівельних риштувань, фото яких ви можете бачити на сайті, дасть вам загальне уявлення про їхні технічні характеристики. Під час вибору будівельних риштувань варто їх враховувати. Існують такі види:

  • Рамні – з їхньою допомогою можна працювати на будь-якій висоті. Складання і демонтаж підмостків доволі легкі, бо, по суті, риштування складаються з єдиного жорсткого каркаса. Вертикальні рами фіксуються діагональними й горизонтальними перемичками;
  • Хомутові риштування – вважаються відмінним вибором для проведення облицювальних і обробних робіт. Вони дозволяють міняти схему каркасу і висоту ярусів, що зручно при нестандартній конфігурації будівлі ззовні. Кріплення окремих елементів здійснюється з допомогою глухих і поворотних хомутів;
  • Клинові – елементи каркасної конструкції з’єднуються клиновими кріпленнями. Навантаження на робочу поверхню може бути вище, ніж у рамних і хомутових риштувань. Конструкція витримує велику вагу і дозволяє проводити навіть тяжкі шланги зі штукатурної станції. При малярних і реставраційних роботах особливо зручно розташовувати тут весь запас матеріалу.

Типи будівельних риштувань

Роботи, що проводяться на висоті, завжди пов’язані з ризиком для здоров’я. Будівельні риштування використовуються для безпечного та якісного виконання монтажних робіт.

Висока вантажність конструкцій дозволяє підняти та безпечно перенести бригаду працівників разом з інструментом і матеріалами на достатню близькість до об’єкта роботи.

Але вибір правильних риштувань вимагає знань про доступні типи конструкцій. Ось приклади найбільш поширених типів риштувань, які пропонуються в «Вірамакс».

Рамні риштування:

  • євроваріант – надійні, прості при складанні і монтажі, забезпечують рівномірний розподіл навантаження на робочу поверхню. Можуть встановлюватися навіть на не зовсім рівних поверхнях. Пересування здійснюється вбудованими сходами;
  • хрестові – вибирають залежно від довжини, висоти та інших параметрів фасаду, який служить основою для кріплення конструкції;
  • полегшені – риштування для роботи в приміщеннях або для облицювання невисоких будівель. Легкі, частіше використовуються для робіт на висотах до 30 метрів, їх нескладно перевозити, повторно встановлювати. Розраховані на довговічні ремонтні роботи.

Модульні (сценічні) риштування – можна монтувати у будь-якому напрямі, огинаючи будівлю по горизонталі або розташовуючи по вертикалі. Зручні риштування для робіт на висоті. Завдяки чіткому скріпленню витримують велику вагу, безпечні та довговічні.

Як бачите, різновидів будівельних риштувань достатньо, головне зробити правильний вибір залежно від необхідних робіт.

Компанія «Вірамакс», для вашої зручності, надає оренду риштування, це відмінна функція, адже одинична або нетривала робота над проектом не вартує покупки конструкції в особисте користування.

Де вигідно придбати будівельні риштування

Компанія «Вірамакс» складається з професіоналів в областях будівельної техніки та ремонтних робіт. На українському будівельному ринку займає провідні позиції за кількістю та якістю орендного устаткування. Є представництва в Одесі, Дніпрі, Львові, Києві. У цих містах також розташовані склади з матеріалами до конструкцій і сервісні центри швидкого реагування, де можна купити риштування. Доставка здійснюється по всій території країни.

«Вірамакс» пропонує клієнтам високоякісне устаткування, яке має усі сертифікати якості та пройшло перевірки на ваго- і зносостійкість. Ціни на оренду та купівлю стоять на середньому рівні, завдяки великому попиту на продукцію. В ході переговорів уточнюється масштаб робіт і кількість риштувань, які знадобляться, розраховується індивідуальна вартість.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад